Суспільство

Відмив 600 тисяч? Екскерівника Агентства автомобільних доріг підозрюють у розкраданні

 . 1129

На Кіровоградщині через можливе розкрадання бюджетних коштів шляхом завищення обсягів виконаних робіт оголосили про підозру колишньому керівнику держпідприємства "Агенство місцевих автомобільних доріг".

 

Sud pravo vurok copy

Як повідомили у пресслужбі прокуратури в Кіровоградській області, за даними слідства, керівник підприємства у 2021 році уклав договір на ремонт доріг в одному із міст області.

Після завершення ремонту контролюючі органи при перевірці виявили завищення обсягів робіт по договору підряду. За версією слідства, щоб уникнути відповідальності підозрюваний підписав акт приймання додаткових безоплатних робіт, таким чином приховавши частково невиконані роботи та привласнив бюджетні гроші.

«Колишній керівник ДП "Агенство місцевих автомобільних доріг" приховав завищення обсягів виконаних робіт з ремонту автодороги  на 600 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Наразі екскерівнику повідомили про підозру за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем). Триває слідство.

Поширюйте

Коментуйте