Суспільство

Підозрюваний у зґвалтуванні неповнолітньої фермер просився під домашній арешт: суд розглянув скаргу

 Автор: Таміла Делюрман. 5846

У Кропивницькому в апеляційному суді сьогодні, 14 вересня, розглянули скаргу адвоката фермера, якого підозрюють у зґвалтуванні неповнолітньої щодо продовження його тримання під вартою.

 

Sud pravo vurok thumb

Як "Гречка" раніше повідомляла, у Благовіщенській громаді 2 липня 60-річний місцевий мешканець зґвалтував 14-річну дівчину. Його взяли під арешт на час досудового розслідування, проте родина дівчини, яка пережила насильство, повідомила, що чоловік погрожував їхній родині з вимогою забрати заяву з поліції.

4 липня чоловіку повідомили про підозру. 5 липня суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Строк першого обраного запобіжного заходу завершувався на початку вересня. А 29 серпня суд продовжив запобіжний захід ще на 60 діб тримання під вартою.

Проте захисник підозрюваного подав апеляційну скаргу на таке рішення та просив призначити своєму підзахисному запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

"Просили цілодобовий дрмашній арешт, бо людині 60 років, йому складно переносити такі умови (Ред. - ув'язнення)", - зазначив у коментарі "Гречці" адвокат фермера Олег Паіцика.

Засідання відбулося у закритому режимі. Після розгляду головуюча суддя Віринея Кабанова оголосила, що колегія суддів у складі Володимира Гончара, Валерія Драного та Віринеї Кабанової ухвалили апеляційну скаргу відхилити та залишити запобіжний захід у вигляді тримання піж вартою строком на 60 діб, починаючи від 29 серпня, без права внесення застави.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте