Суспільство

У Кропивницькому обрали нового директора Театру корифеїв

 . 3212

У Кропивницькому сьогодні, 14 вересня, на засіданні конкурсної комісії з обрання директора-художнього керівника Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького  в результаті голосування обрали новим директором Сергія Корнієнка.

 

311310991 547158134076812 288410454857320095 n 1

Так, на першому засіданні зібралася конкурсна комісія з обрання кандидатури на посаду директора театру і розглянула мотиваційні листи двох претендентів Сергія Корнієнка і Олексія Дорошева. Їх обох допустили до участі в конкурсі. 

Під час другого засідання комісія провела співбесіду з обома претендентами, які представили членам комісії своє бачення розвитку театру. В результаті голосування директром театру обрали київського режисера Сергія Корнієнка. 

Претендент на посаду директора зазначив, що наразі викладає акторську майстерність у Київському національному університеті імені Карпенка-Карого.

"Для мене театр Корифеїв дуже цінний, його варто зберігати як культурний фундамент, який був збудований дуже давно. Я бачу театр з новими режисерами як Білоус, Богомазов. Вважаю, що необхідно і важливо залучати нових режисерів до театру, а також гроші з усіх можливих джерел фінансування та створити для цього окремий менеджерський відділ",- зазначив Сергій Корнієнко.

За його словами, у перший рік роботи необхідно провести аудит оснащення будівлі театру, покращити наявну та оновити сучасною апаратуру, покращити умови праці акторів, а також проаналізувати репертуарну політику і покращити репертуар. Також в розвитку театру він вбачає створення дитячих вистав, концертних програм, та концертної студії, до якої могли б долучатись і містяни.

Нагадаємо, чинний директор театру імені Кропивницького В'ячеслав Вандрашек опублікував відеозвернення, в якому закликає відомих діячів і представників громадських організацій відмовитися від делегованої участі у конкусрній комісії.

Як "Гречка" повідомляла, 28 липня директор академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького В’ячеслав Вандрашек заявив, що його планують звільнити з займаної посади. 1 серпня на площі перед театром імені Марка Кропивницького зібралися близько 50 акторів через можливе звільнення директора театру. Більшість акторів підтримують Вандрашека. 

В’ячеслав Вандрашек подав до суду, вимагаючи скасувати розпорядження обласної ради про проведення конкурсу на його посаду.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте