Суспільство

Предстоятель ПЦУ у Кропивницькому: митрополит Епіфаній провів службу у храмі Успіння Богородиці (ФОТО, ВІДЕО)

 Автор: Валерій Лебідь. 2477

У Кропивницькому сьогодні, 16 вересня, у храмі Успіння Богородиці з нагоди Дня міста службу провів Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній.

55 copy

Церкву відвідали сотні вірян. Співслужив молебень архієпископ Голованівський та Кропивницький Марк, передає кореспондент "Гречки".

Молебень провели за благополуччя міста, мир у країні та за захисників і захисниць, які боронять Батьківщину.

58

"Ворог прийшов для того, щоб нас знищити. Знищити наш народ, нашу українську націю, українську церкву... Але ми сильні і незламні, тому будемо боротися до кінця. Ми добре знаємо свою справжню українську історію. Різні були її сторінки - і час зростання, відродження і утвердження, але були і часи руїни. ми знаємо навіть і століття тому ми мали короткий час свою незалежну Українську державу. Але через чвари, розділення і непорозуміння ми все це втратили. Потім прийшли голодомори, які забрали десятки мільйонів людських життів. Тому зараз на нас лежить з вами велика відповідальність - ми повинні цей великий Божий дар свободи і незалежності зберегти, примножити, утвердити і передати наступним поколінням. Господь нам насть цю перемогу, я переконаний, і ми невдовзі будемо її святкувати", - зазначив у своєму виступі Предстоятель ПЦУ.

 

До храму цього дня завітали також представники місцевої та обласної влади, народні та місцеві депутати.

Наприкінці спільної молитви Епіфаній особисто вручив нагороди та відзнаки будівничим храму, меценатам, активним прихожанам парафії. Серед відзначених голова ОВА Андрій Райкович, заступник міського голови Олександр Мосін, голова обласної ради Юрій Дрозд, меценат Дмитро Терзов та інші.

Митрополит Епіфаній та Андрій Райкович привітали прихожан і містян з Днем міста.

51 copy

54

59

52

 56 copy copy

60

53

57

61 copy

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте