Суспільство

Перемогли у конкурсі бізнес-проєктів: на Кіровоградщині зʼявляться Центр очищення води та ферма із сироварінням

 . 569

На Кіровоградщині Регіональний фонд підтримки підприємництва профінансує ще чотири бізнес-проєкти. Їх відідбрали за результатами другої хвилі конкурсу для суб’єктів малого та середнього бізнесу.

Depositphotos 227035860 S

Про це розповіла директорка фонду Ольга Ковальова-Алокілі сьогодні, 19 вересня, інформує пресслужба обласної ради.

За рахунок фонду й обласного бюджету та за співфінансування громад підприємцям нададуть 700 тисяч гривень.

«Серед 4 переможців – 2 стартапи та 2 діючих бізнеси. Проєктами передбачається відкриття учасником бойових дій кав’ярні «Ваніль», облаштування Центру очищення води, освітнього простору «Мозаїка» у Кропивницькому, а також створення міні-ферми для виробництва крафтових сирів у Первозванівській громаді. Реалізація проєктів дасть можливість додатково створити 10 робочих місць», – зазначила Ольга Ковальова-Алокілі.

a14af7c9 6fc0 46db 9f40 5380b0475bd7 copy

Третя хвиля прийому бізнес-проєктів для отримання фінансової підтримки триватиме до 20 жовтня.

Членкиня Наглядової ради, депутатка обласної ради Наталія Ревенко азауважила, що з кожним роком все більше охочих користується важливим та простим інструментом залучення фінансової підтримки для розвитку свого бізнесу або початку власної справи.

Для прикладу у 2019 і 2020 роках фонд профінансував по одному проєкту, а в 2021 – 8.

"Навіть попри початок повномасштабного вторгнення у 2022 році фінансову допомогу надали на реалізацію 6 бізнес-проєктів. Цього року маємо вже 10 переможців конкурсу, та Наглядова рада фонду прийняла рішення оголосити ще третю хвилю», – підкреслила Наталія Ревенко.

Для залучення фінансової підтримки слід звернутися за адресою: місто Кропивницький, вулиця Тараса Карпи, 84, кабінет 417.

Як уже повідомлялося, 6 бізнес-проєктів профінансує Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області у рамках першої хвилі конкурсного відбору 2023 року.

Поширюйте

Коментуйте