У трьох мікрорайонах Кропивницького проблеми з водою: коли під’єднають новий водопровід 

14:42, 07 Листопада, 2023

 У Кропивницькому тривають роботи із заміни старих металевих труб водогону на пластикові. Станом на 7 листопада триває заміна водопроводу по вулиці Міхновського, через що проблеми з водою мають жителі Телецентру, а також Масляниківки та Гірничого.

Фото: Кропивницька міська рада

За останні 10 днів бригада Кропивницького водоканалу проклала майже 700 метрів трубопроводів, передає Кропивницька міська рада. Зазначається, що старі металеві труби заміняють на пластикові.

«У нас одна бригада, яка прокладає нові труби. Зараз вони працюють без вихідних, поки стоїть сприятлива погода», – повідомила директорка міського водоканалу Валентина Давидчук.

Зокрема на провулку Підлісному, де труба діаметром у 500 мм проржавіла і не підлягала ремонту, проклали майже пів кілометра нової труби. Це покращить якісь постачання води у приватні будинки мікрорайонів Новомиколаївка та Стара Балашівка.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня по вулиці Міхновського, що у мікрорайоні Масляниківка, прорвало трубу водогону, яку укладали ще 57 років тому і яку неможливо було відремонтувати – вона вже розсипалася. Трубу вирішили замінити на нову, а на час ремонту проблеми з водою у жителів мікрорайонів Телецентру, частково Масляниківки та селища Гірничого. Станом на 7 жовтня роботи по заміні ще тривають.

«Протягом тижня водопровід буде введений в експлуатацію. Потім всі абоненти будуть підключені до водопостачання», – уточнила Валентина Давидчук.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgre4ka.info%2Fvideos%2F353036744093795%2F&show_text=false&width=560&t=0

 Раніше «Гречка» розповідала, як релоковане підприємство з Донеччини оновлює водо- і тепломережі Кіровоградщини.

Останні новини по темі
Дві крадіжки за 9 місяців: на Кіровоградщині винесли вирок рецидивісту
Прокуратура позивалася на Льотну академію через укриття у центрі Кропивницького: рішення суду
Читайте також

У Кропивницькому відбудеться зустріч соціальних підприємців області. Під час зустрічі будуть представлені реальні історії трансформації волонтерських центрів у соціальні підприє...

15:48, 24 Червня, 2024

На Кіровоградщині у Компаніївській гімназії побудують погріб за понад 1,4 мільйона гривень. Замовники будівництва говорять, що він буде й укриттям для школярів. Погріб також буд...

14:30, 24 Червня, 2024

74-річний Микола з Одеси подорожує Україною, цього року вже вдруге він має намір подолати відстань у понад 1,5 тисячі кілометрів. Крокує дідусь країною пішки, котячи велосипед з...

13:46, 24 Червня, 2024