Полеглому захиснику з Кіровоградщини просять надати звання Героя України: як підписати петицію

09:20, 08 Листопада, 2023

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України дружина загиблого захисника Людмила Волобой створила електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю Олександру Волобою звання Героя України посмертно. Петицію оприлюднили вчора, 7 листопада.

Олександр Волобой народився 4 серпня 1975 року. Був призваний на військову службу за мобілізацією 24 грудня 2022 року, був водієм-радіотелефоністом окремої мотопіхотної бригади. Разом з побратимами боронив цілісність України, виганяючи ворога з Запорізького та Донецького напрямків. Після травми пов’язаної з проходженням військової служби і тривалого неодноразового лікування, продовжив нести службу.

“Мій чоловік відважно виконав свій обов’язок громадянина України, до останнього подиху був вірним своїм побратимам та Державі. Перебуваючи завжди у зонах активних бойових діях, ніколи не скаржився, не боявся, а навпаки підтримував та переконував, що все буде добре-все буде Україна. Всі, хто його знав, говорили, що такі люди як він зустрічаються вкрай рідко”, – йдеться в петиції.

Олександр Волобой загинув 4 липня 2023 року від отриманих поранень, несумісних з життям під час виконання бойового завдання.

Підписати петицію можна за цим посиланням. Наразі зібрано 378 голосів з 25000 необхідних. Збір голосів триватиме ще 92 дні.

Останні новини по темі
У Кропивницькому районі державними нагородами посмертно відзначили 12 полеглих військовослужбовців
На щиті: дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель військових-земляків
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024