Конкурс на посаду директора кіровоградського кібернетичного коледжу незаконно згорнули?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1976

24 вересня управління освіти Кіровоградської міської ради оголосило конкурс на заміщення вакантної посади директора Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу (ККТК). Проте конкурс визнали таким, що не відбувся через відсутність кандидатів на цю посаду, про що "Гречку" запевнила начальник управління освіти Лариса Костенко.
"На час коли конкурс діяв ні одна особа документи не подала. Конкурс був оголошений відповідно до розпорядження міського голови" - говорить Лариса Костенко.

Але один із кандидатів на посаду, доцент, кандидат технічних наук, колишній викладач КНТУ, Олександр Висоцький запевняє, що конкурс призупинили спеціально, бо зрозуміли, що "Висоцький не дасть дерибанити коледж".

"Якби конкурс хтось призупиняв, то відповідно було б іще одне розпорядження та оголошення в ЗМІ. Ніхто конкурс не зупиняв, він вважається таким, що не відбувся, бо ніхто не здав документи" - пояснює Лариса Костенко.

Кандидат запевняє, що свій комплект документів він подавав заступнику начальника управління освіти Тетяні Єременко.

"Заступнику управління освіти міської ради Тетяна Єременко я подав клопотання про участь у цьому конкурсі, концепцію розвитку ККТК на майбутні п'ять років. Вона дала згоду з цього приводу та розпорядилася щодо оформлення цих конкурсних документів" - розповідає пан Висоцький.

Проте сама Тетяна Єременко запевняє, що їй ніхто документів не подавав за час дії конкурсу. Натомість комплект Висоцького переглядала і навіть допомагала готувати юрист управління, відповідальна за проведення конкурс Наталя Васильєва.

"Люди приходили, цікавились переліком документів, ми розказували про організацію роботи коледжу. Висоцький до нас теж приходив, але в нього не було повного комплекту документів, тому від нього заявку не прийняли: в нього не було заповненої декларації про майно, медичної довідки. Я особисто йому роздрукувала по два бланки на заповнення документів, яких не вистачає, розказала як треба це зробити, а він лише розкричався, почав розказувати, що він педагог і не повинен заповнювати якихось бумажок. В нього була лише концепція розвитку коледжу на трьох сторінках, він мені свої дипломи усі показував, але в нього усі документи були в оригіналах, жодної копії. А до Єременко він навіть ходити не міг, бо з прийомної управління його одразу відправили до нас" - розповідає Наталя Васильєва.

Сам же пан Висоцький впевнений, що спілкувався саме з заступником начальника управління із самого початку. Коли прийшов востаннє, саме Тетяна Єременко повідомила про призупинення конкурсу, хоча терміни подачі документів на той час ще не збігли.

"Це було 26 жовтня. Я прийшов до Єременко, а вона мене навіть слухати не стала, показала на двері і сказала, що конкурс призупинено. Яка вже різниця була на той момент, був у мене повний комплект документів чи ні, якщо конкурс ще діяв, а мені сказали, що він призупинений?" - згадує Олександр Висоцький.

Відповідно до інформації на сайті управління освіти, "Документи для участі у конкурсі подавати до управління освіти (вул. К.Маркса, 41, кімн.428) протягом 30 календарних днів з моменту опублікування оголошення". Оскільки конкурс розпочався 24 вересня, то на момент 26 жовтня вже ніяких документів не приймали, оскільки збіг термін їх прийому.

Пан Висоцький переконує, що конкурс не міг закінчитися раніше 26 жовтня, чому є підтвердженням роздруківки із сайту одразу після оголошення конкурсу. На сайті, вважає кандидат на посаду директора ККТК, дати могли вже потім змінити.

І начальник управління освіти, і юрист в один голос пояснюють, що при отриманні подібних документів у відповідному журналі ставиться помітка, що свідчить про реєстрацію кандидата на конкурс. У цьому випадку, оскільки документи не були прийняті, жодних записів не було, а відповідно не було і кандидатів на вакантну посаду.

Світлана Дубина

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити