Хто увійшов до ради і президії кіровоградського ВО "Майдан"?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 3110

 Як повідомляла "Гречка" раніше, 29 грудня відбулися установчі збори Кіровоградського осередку ВО «Майдан». На зборах було обрано Раду і Президію ВО «Майдан» у Кіровограді. Також, визначено основні напрямки роботи організації та обрано координатора.

Того ж дня персональний склад керівних органів організації був затверджений на Віче на головній площі обласного центру. Тут же розпочався прийом кіровоградців у ВО «Майдан». Рада Кіровоградського осередку на сьогодні складається з 24 членів:
представників громадського сектору, підприємництва, політичних партії, студентства. Усі члени Ради – активні учасники і організатори «Євромайдану - Народне Віче» в Кіровограді.

Рада Кіровоградського осередку ВО «Майдан»:
1.Роман Бойко, Кіровоградський кіш УДЮТ «Січ»
2. Геннадій Нікішов, адвокат
3. Ліана Левицька, адвокат
4. Інга Дуднік, ГО «Територія успіху»
5. Андрій Лаврусь, «ГО «Рідний Кіровоград»
6. Сергій Михальонок, керівник ІАЦ «Перевесло», Комітет Захисту Української Мови
7. Зоя Лебідь, журналіст
8. Володимир Фундовний, Вільна профспілка працівників освіти та науки
9. Наталія Вельгун, ГО «Союз українок»
10. Євген Поліщук, ГР «Спільна справа»
12. Микола Гречуха, КГ «Громадянська ініціатива – Кіровоградці»
13. Олег Копил, журналіст, редактор ІАЦ «Перевесло»
14. Валерій Лебідь, інформаційний портал «Гречка
15. Олександр Ратушняк, ГО «Просвіта»
16. Вікторія Гапоненко, студентство
17. Олена Олейник, студентство
18. Микола Джоган, Кошовий Українського Козацтво
19. Юлія Шкурупій, КО ВГО МСБ «Фортеця»
20. Іван Голець, Всеукраїнське Об’єднання Ветеранів
21. Віталій Коваль ГПО «Сила людей»
22. представник ВО «Свобода» (за згодою)
23. представник партії УДАР(за згодою)
24. представник ВО «Батьківщина» (за згодою)

До членства в Раді запрошуються й інші активні учасники Євромайдану в Кіровограді.

Членами Президії (виконавчий орган ВО) організації стали:
1. Сергій Михальонок
2. Володимир Фундовний
3. Андрій Лаврусь
4. Наталія Вельгун
5. представник ВО «Свобода» (за згодою)
6. представник партії УДАР (за згодою)
7. представник ВО «Батьківщина» (за згодою)

Координатором Кіровоградського осередку ВО «Майдан» обрано Сергія Михальонка.

Нагадаємо, рішення про утворення Кіровоградського осередку ВО «Майдан» було прийняте на ВІЧЕ у Кіровограді 22 грудня 2013 року.

Місцезнаходження кіровоградського осередку ВО «Майдан» попередньо визначено: 25 006, м. Кіровоград, вул. Острівська, 2, корпус 2, кімната 8.

Найближчим часом буде обрано координаторів за основними напрямками діяльності ВО та контактні телефони.

 

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+3 # леся 30.12.2013, 15:22
Дануца?? знущаєтеся?
Цитата
 
 
0 # мурзилка 30.12.2013, 17:00
Дануца - если кто не знает - глава кировоградськог о осередку партии Королевской Украина вперед! Королевская обещала средние зарплаты в 1000 евро. а пенсии в 500 евро. и шо? скоро ее уряд отправится в отставку, с треском, а разве у нас средние зарплаты 10 000 грн, а средние пенсии 5 000 грн? не, может своему Дануце Королевская и сделала такую зарплату, а потом и пенсию... а вообще же - в лице Дануцы и его сайта Весь ки-ки-ки ларин пытается внедрить своих креативных агентов в ряды оппозиции, чтобы они вносили раскол.
Цитата
 
 
-1 # Василь Мельничук 30.12.2013, 21:57
пінокіо, ви як завжди, брешете. Носом, напевне, допомагаєте собі клацати по клавіатурі.
Кіровоградську організацію партії Королевської очолює такий собі Вінницький Василь Михайлович. Не вірите? Зайдіть на сайт Державної реєстраційної служби. Інформація відкрита. На скільки знаю, Дануца ніколи не був навіть членом цієї партії. Але мова не про це. Я не його адвокат і не збираюсь когось захищати. Мені просто не приємно бачити несправедливіст ь. І я про неї написав. Дануца не гірший від Михальонка, від Ратушняка, і тим паче - від Онулів, але одних відбілюють, інших - очорнюють.
А опозицію розколюєте саме ви отакою позицією. Коли необхідно було всім забути про свої давні образи і разом вийти проти єдиного ворога - нинішнього режиму - ви почали знову ділити опозицію на "правильну" і "неправильну".. .
Доки таке триватиме - доти Україна буде поневоленою...
Цитата
 
 
0 # мурзилка 31.12.2013, 05:48
Дануца: "З Королевської вийшло майже випадково. Мій давній знайомий, Ігор Уманський запропонував зустрітись з Наталією і поспілкуватись. Ми мали кількагодинну розмову в Києві, а потім зустрічались в Кіровограді. Вона професійна і досить самодостатня жінка, до речі. Зрозуміло, що і в мене, і не лише в мене є багато запитань до самого проекту і т.і. Проте на ідеологічному рівні ця политична сила мене влаштовує. "
Цитата
 
 
0 # мурзилка 31.12.2013, 05:51
кор. Дануце: Кажуть, що в 2006-му тебе фінансували відомі депутати та підприємці Третьяков і Зейналов, а кампанію проводив професійний політ технолог Сергій Гайдай. Чи матимуть ці люди стосунок до цієї твоєї кампанії.

О.Дануца: Все можливо, проте Сергій Гайдай, як мені відомо, зараз працює в команді Андрія Клюєва, хоча я буду розраховувати на його поради. Він мій друг і справжній професіонал.
Цитата
 
 
0 # мурзилка 31.12.2013, 06:23
официально ки-ки-ки филию Украины вперед очолюе, как вы пишите - Винницкий. но кого эта партия Королевской высунула год назад в депутаты Верховной Рады по Кировограду - Винницкого? - нет! Дануцу высунула. а почему - расскажите?
Цитата
 
 
0 # мурзилка 31.12.2013, 10:22
отже, исходя из откровений Дануцы в своем интервью, керують им из кабинетов Клюева. так стоит ли его вкл. в раду Майдана, спрашивается?
Цитата
 
 
+1 # Василь Мельничук 01.01.2014, 16:55
Сергій Гайдай, між іншим, був одним з політтехнологів партії УДАР і брав участь у розробці її виборчої кампанії. То чи варто включати представників цієї партії в раду Майдана?
Цитата
 
 
-2 # мурзилка 02.01.2014, 05:49
кировоградский Удар обновился. после чего все в городе увидели, что у нас наконец-то появилась оппозиция, а ларин стал неистовствовать и насылать то МЧС, то налоговую, то милицию. которая, кстати, проводила обыски без допуска адвоката. Виталий Белов и Маским Лупандин и сейчас под арестом. вот их-то безусловно и надо вкл. в Раду Майдана.
Цитата
 
 
+1 # Василь Мельничук 05.01.2014, 22:51
Опа-па, та вам, брехунчику, темника забули замінити! Лупандіна випустили через пару днів після арешту, а Бєлова - в середині грудня минулого року.
Але одне ви правильно написали. Після того, як кіровоградський УДАР "обновився" (тобто після рейдерського захоплення міської партійної організації) все місто дізналось, що єдина опозиція в місті - це ті, кого регіонали "зачистили" з міської і обласної організацій: Козуб, Манженко, Безменов, Сінченко, Баркар, Шмідт і інші. Вони перші вийшли на Майдани і підтримали їх, коли ваші онулохохи поховались...
Цитата
 
 
-1 # мурзилка 06.01.2014, 06:58
а чому "брехунчику"? а чому не паталогічний брехунчику? чи ви таки погодились, что паталогічна брехуниха Дануцина Королевська? ну то так і напишіть про це. а то якогось негарно з вашого боку виходить: я на ваші запитання відповідаю, а ви мої оминаєте десятою дорогою.
а щодо того, що Лупандіна та Бєлова випустили з під арешту, то вони під арештом, тільки домашнім. і електронний браслет чомусь спрацьовує кожні 15 хвилин. (спецподаруночо к від ларіна?) отже, висловлюючись вашою термінологією - брехунчик - ви. нещасний. в смислі брехунчик. довести? і ще: я, як ви пишете, носом допомагаю клацати по клавіатурі, а ви - срак-ю, довести?
Цитата
 
 
-1 # Василь Мельничук 30.12.2013, 19:56
Дануцу пам"ятаю ще з Помаранчевої революції, так само як і інших, про яких написав. Не розумію, в чому знущання. Він, на скільки мені відомо, з першого дня підтримав Євромайдан. Я знаю, що він збирав гроші для Київського Майдану і відвозив їх туди. Хіба це не допомога Євромайдану?
Знаю, що його часто критикують за те, що він був технічним кандидатом влади на останніх виборах по 99-му округу. Але ж чим він гірший від того ж Михальонка, який так само відбирав голоси у основних опозиційних кандидатів (Табалова і Кідрука)? Сайт Михальонка так само публікує замовну джинсу, як і сайт Дануци (але значно менше - бо менше пропонують - сайт не такий відвідуваний). Сайт Дануци об"єктивно писав про Майдан, так само, як і сайт Михальонка. Однак Дануца, на відміну від Михальонка, не розколював на догоду владі власну партію - Батьківщину...
І тепер Михальонок "координатор", а Дануца - "знущаєтесь"? Якось це не правильно.
Мені здається, що тут знову ж таки йде банальна конкуренція за булаву. Коли ж ви почнете не гризтись між собою, а обєднуватись? Невже, як завжди - перед розстрілом?...
Цитата
 
 
+1 # мурзилка 30.12.2013, 20:32
Дануца - представитель партии Королевской "Украина вперед" в кировоградской обл. той самой Королевской, которая обещала среднюю зарплату в 1000 евро. а среднюю пенсию в 500 евро. ну и кто у нас получает зарплату в 11, 5 тыс грн или пенсию в 6 000 грн? не, может своему Дануце она такое благо и подарила. и про свой выход из оннной партии Дануца публично вроде как не объявлял. т.е. теперь получается, что Дануца с Королевской должны требовать отставки Кабмина, пикетировать межигорье, требовать всех членов ПР отказаться от членства в этой партии. тогда где можно прочитать про то, что Дануца требует от Николаенко, дабы он либо вышел из ПР либо подал в отставку?
Цитата
 
 
-1 # Василь Мельничук 01.01.2014, 16:52
За вашою логікою єдиним представником партії УДАР в Кіровоградській області має бути виключно Максим Кідрук, адже саме його партія висунула в депутати по 99-му виборчому округу...

Але ви знову зїжджаєте з теми. Чим Дануца гірший за Михальонка?
Цитата
 
 
0 # мурзилка 01.01.2014, 18:20
жодного разу не бачив ані Дануцу ані Михальонка. про Дануцу можу судити хоча би по його сайту Весь кі-кі-кі. сайт працює на Ніколаєнко. стопудово. дізнаюсь щось про Михальонка - напишу.
Цитата
 
 
-2 # мурзилка 01.01.2014, 18:28
щодо Кидрука - так по мне это вообще позор для кировоградского Удара. кто тут приложил руку, чтобы от кировоградского Удара шел Кидрук из г. Ровно - Козуб или друг Дануцы Сергей Гайдай не знаю.
Цитата
 
 
0 # Василь Мельничук 06.01.2014, 02:51
По-перше, я навів приклад з Кідруком для того, щоб показати, що кандидат від партії в обласному центрі далеко не завжди повинен очолювати партійну організацію і навіть взагалі мати до неї хоч якийсь стосунок.
По-друге, якщо ви так ставитесь до Кідрука, то маєте спрямувати своє обурення на того, кого ви називаєте головою обласної організації УДАРу - Ревенка. Саме він відстояв кандидатуру Кідрука у Києві. І на мою думку - це єдине, що він зробив позитивного на своїй посаді в УДАРі. Кідрук, в якого практично ніхто з "експертів-полі тологів" не вірив, зумів обійти всіх окрім двох лідерів. І якби в УДАРі не поскупились на його кампанію - міг би навіть перемогти.
І по-третє - ну от ви і "спалились". Ви визнали, що Гайдай, друг Дануци, працював на УДАР, яку вважаєте опозиційною, однак продовжуєте розколювати опозицію, обливаючи брудом і Дануцу, який чимало часу провів на Київському Майдані, і Кідрука, який також підтримує Майдан і не лише у Києві. Отже, ви працюєте на ПР...
Цитата
 
 
-1 # мурзилка 06.01.2014, 07:27
по-перше: не знаю хто там кого в Ударі висував чи засував і хто з них скупився на підтримку. але точно знаю, что Удару - як опозиційної сили, до того, як її очолив Сергій Горбовьский, в Кіровограді не було. кому за це дякувати? ви весь час показуєте в бік Онула. значить, дяка Онулу! а що я визнав там щось про Гайдая, то не треба мені пудрити мізки. даруйте, але прізвище Гайдай я вперше почув від вас і всі ці ваші хитромудрі політтехнологіч ні сплетіння Гайдай-Мамай-Тр амвай особисто мені геть не цікаві.
а щодо того, на кого я працюю, то я працюю на Папу Римського. дивуюсь, як ви цього не зрозуміли ще з нашої розмови колись тут на сайті на якусь релігійну тему.
Цитата
 
 
0 # мурзилка 01.01.2014, 20:04
вчера на Евромайдане было пол миллиона человек. и шо? все они теперь должны возмущаться, что их не вкл. в Раду?
Цитата
 
 
+1 # жорж 30.12.2013, 15:20
Цитую Василь Мельничук:
А чому ж у раді немає тих, хто цей Майдан в Кіровограді розпочав? Де Олена Шворак? Що означає "до членства в раді запрошуються інші"? Будь-хто приходить і каже "Хочу в раду!", і його записують? Чи як?

Олена Шворак в раді буде. а інші організаторами Євромайдану аж ніяк не були. хай стають членами організації, це ж логічно
Цитата
 
 
-1 # Василь Мельничук 30.12.2013, 19:59
Чому "буде", а не є? З неї варто було починати.

А на питання про "членство в раді" ви так і не відповіли. Як справжній політик-балабол ...
Цитата
 
 
-5 # Василь Мельничук 30.12.2013, 12:51
А чому ж у раді немає тих, хто цей Майдан в Кіровограді розпочав? Де Олена Шворак? Де Олексій Хмара? Чому тут немає Козуба, Кришка, Дануци і інших активістів, які допомагали Кіровоградськом у і Київському Майданам? Що означає "до членства в раді запрошуються інші"? Будь-хто приходить і каже "Хочу в раду!", і його записують? Чи як?
Цитата
 
 
+2 # мурзилка 30.12.2013, 13:21
який Дануца? Дануца против свободы слова! Дануца за регионалов! он меня только что забабанил на своем сайте "Весь ки-ки-ки" по айпи, т.е. насовсем. за то, что я призвал губернатора Николаенко уйти в отставку.
Цитата
 
 
+1 # мурзилка 30.12.2013, 13:31
Василь Мельничук - вы бы еще сюда молодых регионов порекомендовали , они ведь тоже вначале пришли на евромайдан. пока не получили от ларина др. вказивку. или себя, Кочина. только как вы потом пойдете пикетировать межигорье спрашивается?
Цитата
 
 
-1 # Василь Мельничук 30.12.2013, 20:09
Молодих регіоналів рекомендують оці самопроголошені майданівці. Це ж вони запрошують до себе в раду всіх активних учасників Євромайдану в Кіровограді...
Цитата
 
 
+2 # мурзилка 30.12.2013, 20:46
Василь Мельничук - молодые регионалы, как и пожилые регионалы - на антимайдане. а здесь идет речь о Майдане.
Цитата
 
 
0 # мурзилка 30.12.2013, 20:51
кстати, почему вы не переймаетесь тем, что участникам антимайдана не заплатили? написали бы петицию главе ПР пану Азарову или как?
Цитата
 
 
+1 # Василь Мельничук 30.12.2013, 22:13
Ну от, ви знову собі протирічите. Це ж ви написали, що молоді регіонали вийшли на Євромайдан (мабуть таки знаєте своїх колег, бо я цього і не знав), отже вони були "активними учасниками".
І чому я маю перейматись тим, що антимайданівцям не заплатили? Я їм, звісно, співчуваю, але петиції мають писати ті, кому не заплатили. Про ПР я ніколи не був високої думки, і ця ситуація всім показала, що вони такі ж кидали, як і УДАРівці (ви згодні?).
А от як членство в раді Кіровоградськог о Майдану завадить мені пікетувати Межигіря - я так і не зрозумів. Поясніть, якщо ваша ласка. До речі, вчора я його таки пікетував, на відміну від вас.
Цитата
 
 
0 # мурзилка 31.12.2013, 05:37
да, я вчера не пикетировал межигорье, но я и не репетую, что меня не вкл. до ради Майдану. а вчера я писал про губеранатора Николаенко на сайте "Весь ки-ки-ки", где меня вчера и забабанили. по ай-пи. Снайпер - он же дарек - сказал - хватит. ты слишком много пишешь.( правда он сказали по-др. - заткнись и т.д.) и все. Снайпер у вас работает модератором? вот ему в темах про успехи власти можно писать про что угодно: от титаника до обсуждения внешности блоггеров, а мне конкретно про деяния Николаенко - зась?
Цитата
 
 
+1 # Василь Мельничук 01.01.2014, 16:49
Так і я не претендую на те, щоб мене кудись включали. Я просто констатую факт непрозорості і безглуздості формування такої організації, як ВО "Майдан". Ну а далі у вас як завжди словесний понос про абсолютно нецікаві для мене факти того, що вас десь забанили. З вашим стилем ведення дискусії - вас можна всюди банити за порушення правил спілкування...
Цитата
 
 
0 # мурзилка 02.01.2014, 06:09
у чому ж ви бачите факт безглуздості формування такої організації, як ВО "Майдан"? а як на мене - Майдан - це саме те! й до речі, організація Майдан утворюється не за розпорядженням. і люди на Майдан вийшли не за наказом, а за велінням серця. вони мають на це право. як і на те, щоб створити свою організацію.
Цитата
 
 
0 # Василь Мельничук 05.01.2014, 22:58
Так і є - люди вийшли на Майдан за велінням серця, але політики як завжди вирішили зіпсувати найсвітлішу ідею і створили чергову політичну організацію, але не для тих людей, які вийшли за велінням серця, а для себе, щоб полегшити собі шлях до кормушки.
Цитата
 
 
-1 # мурзилка 06.01.2014, 07:06
то ви визначіться - чого більше хочете: щоб організацію ВО "Майдан" розформували, чи щоб до її керівних органів вкл. Дануцу? чи може правильно зробити так: якщо до керівництва ВО Майдан не потрапляє Дануца, то цю організацію потрібно розпустити?
Цитата
 
 
+2 # мурзилка 31.12.2013, 06:10
а кто найбильший кидала так это Дануцина Королевская (регионалка как и сам Дануца): где средние зарплаты в 1000 евро и средние пенсии в 500 евро. ви згодни?
Цитата
 
 
-1 # Василь Мельничук 01.01.2014, 16:45
Ну от, що і варто було довести. Ви патологічний брехун. Я вас прямо запитав: "Чи вважаєте ви, що регіонали такі ж кидали, як і ударівці?". А ви замість прямої відповіді далі продовжуєте розколювати опозицію, приплітаючи сюди з якогось дива королевську (і знову ж таки брешете, адже називаєте її регоіналкою, хоча вона такою не є).
Цитата
 
 
-2 # мурзилка 01.01.2014, 17:22
Королевську я приплів не з якогось дива. а з того, що вони з Дануцею разом. і не знаю як там по бомагах, а фактично вона регіоналка, так само як і Дануца. чи може ви хочете сказати, що в уряді Азарова може бути не регіоналка? в смислі - опозиціонерка? справжня. вони же з Дануцею - "спражні опозиціонери".
Цитата
 
 
0 # мурзилка 01.01.2014, 17:32
із сайта Дануци Весь кі-кі-кі: "28 липня 2012 року
Олександр Дануца і Андрій Шевченко будуть в одній партії. Раніше стало відомо, що громадський діяч і журналіст, голова правління медіа-групи "весь Кіровоград" Олександр Дануца висуватиметься в одномандатному виборчому окрузі №99 (м.Кіровоград) від партії Наталіїї Королевської "Україна-Вперед !" "
Цитата
 
 
0 # мурзилка 01.01.2014, 17:40
а щодо того кто тут патологический брехун, цитата из сайта Дануци: "Наталия Королевская также сказала еще несколько слов о Правительстве, которым руководит Николай Азаров: "Правительство Азарова - это экономическое зло в стране". Госпожа Королевская заметила, что если бы ей предложили "усилить" это правительство, она бы однозначно отказалась: "Наша партия в оппозиции к Януковичу и власти, а поэтому сотрудничать мы не будем никогда".
Цитата
 
 
0 # мурзилка 01.01.2014, 17:51
а щодо того, що Козуб комусь щось не заплатив, то тема цієї статті зовсім не про те. дивуюсь, як це вас за це ще не забабанили?
Цитата
 
 
-1 # мурзилка 01.01.2014, 18:57
щодо мого стиля ведення дискусії, за який мене треба всюди банити: я на жодному сайті не дозволив назвати когось "патологічним брехуном" хоча й зустрічав таких. й навіть гірших. до речі у вас щось із логікою... до чого тут патологічний брехун якщо на ваше запитання хто найбільший кидала я почав доводити. що найбільший кидала Дануцина Королевська. і ще: ви звинувачуєте мене в тому, що я розколюю опозицію. яким робом?
Цитата
 
 
-1 # мурзилка 04.01.2014, 18:42
а вообще-то - смотря как рассуждать. в смысле - кого включать в Раду Майдана. например, на сайте Дануцы самым ярым антирегионалом сейчас выступает Шаталов (Алексей) но то же у него роль такая. понимают, что регионал в ки-ки-ки не прокатит - вот ларин и решил поставить на Дануцу. но стоит ли вкл. в Раду Майдана Шаталова спрашивается?
Цитата
 
 
-1 # мурзилка 06.01.2014, 07:40
а то, что Дануца работает на регионалов подтверждает тот факт, что на его сайте "Весь ки-ки-ки" меня забабанили за комент про губернатора Николаенко. комент удалили, а меня забабанили. или за что еще, если не позволил себе там ни одного не то что неэтичного - неблагозвучного слова. хоть онные слова и напрашивались. вот вам и весь Дануца.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити