Ніколаєнко прокоментував пікетування УМВС кіровоградськими журналістами(ВІДЕО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2531

25 грудня журналісти практично усіх ЗМІ Кіровограда прийшли під стіни УМВС у Кіровоградській області щоб висловити протест проти побиття журналістки "Української правди" Тетяни Чорновол, а також відстоювати право на безперешкодну професійну діяльність.

Також, працівники ЗМІ мали низку пропозицій до очільника кіровоградської міліції Костянтина Пожидаєва. Проте останній відмовився вийти до медійників, запропонувавши натомість зустріч з трьома представниками від мітингуючих.

 Сформулювавши свої вимоги у звернення, журналісти відіслали його на адресу УМВС у Кіровоградській області.

 Не дочекавшись відповіді, розцінюючи поведінку Костянтина Пожидаєва як банальну неповагу до працівників ЗМІ, 27 грудня журналісти вдруге прийшли під стіни кіровоградської міліції. Тут вони  повернули начальнику обласного УМВС Костянтину Пожидаєву подяки, вручені виданням на честь тих чи інших свят. Головним гаслом акції став вислів "Міняємо подяки - на повагу".

Пожидаєву вдруге передали звернення від кіровоградських журналістів.

30 грудня під час прес-конференції, Голова Кіровоградської ОДА Андрй Ніколаєнко висловив свою позицію щодо активних дій працівників медіа.

Фото, відео: Валерій Лебідь

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # мурзилка 03.01.2014, 17:49
Николаенко на своей пресс-конференц ии возмутился - чего это кировоградские журналисты приперлись под стены УМВС? в т.ч. и Мармер и Богданович и Сердюченко. больше 50-ти журналистов. практически все наши журналисты. ну вот такие наши журналисты недолугие. и правда - чего их понесло под УМВС? и что теперь им остается? и Мармер и Богданович и все остальные 50 наших журналистов должны срочным образом покаяться, извиниться перед возмущенным Николаенко типа лихий поплутав и пообещать, что больше они так поступать не будут? никогда-никогда ?
Цитата
 
 
0 # мурзилка 04.01.2014, 07:49
а подяк кіровоградським виданням від кі-кі-кі ОДА в них нема? щоб повернути їх пану Ніколаєнко. бо Ніколаєнко на таке заслужив. однозначно. чи кіровоградські журналісти так не вважають?
Цитата
 
 
+1 # мурзилка 05.01.2014, 07:57
теперь свои прывитання с Днем журналиста губернатор Николаенко будет начинать словами: Шановни недолуги кировоградськи журналисты!.. в смысле, вы чего поперлись под стены УМВС?
Цитата
 
 
+2 # Піхто 03.01.2014, 10:58
Такий "розумний" - коли його звали на майдан відповісти, закопався. І відповіді від таких отримуємо після тижневих консультацій з ригами Києва? ГАньба!
Цитата
 
 
+15 # Роман Круніч 02.01.2014, 16:38
І який же то провокатор першим сказав, що потрібно пікетувати МВС.
Які ж погані журналісти, просили вийти керівника МВС. Відволікали його від важливих справ. А про те, що зарплатню він отримує з наших податків і служить народу України всі мовчать. Відгородилися від журналістів загонами міліції на СБУшниками, боялися, що ми їх поб'ємо.
На сесію оьласної ради не хотіли нас пропускати бо, бач ми виявилися не акредитованими, що чомусь, вияснилось саме перед початком самої сесії. А те, що цілий рік до цього ми в приміщенні ОДА знімали і все було гаразд, якось ніхто і не згадав. І про те, що акредитації і не треба- бо це орган державної влади теж промовчали.
Якісь у нас подвійні стандарти вимальовуються.
Якщо когось образив - вибачте, наболіло
Цитата
 
 
+11 # Геннадій Нікішов 02.01.2014, 16:31
Перш ніж щось говорити - потрібно знати те, про що говориш. Хоча б поверхово. Якщо ж не знаєш, то виходить так, що не говориш, а мелеш якийсь непотріб. Ось яскравий тому приклад.
Цитата
 
 
+16 # Валерій Лебідь 02.01.2014, 16:30
Та нє, адназначна вказівка ат кієвского Євромайдана! Між іншим, обидві акції журналістів пройшли абсолютно незалежно від оргкомітету кіровоградськог о Євромайдану. Нікому з членів того оргкомітету і в голову не прийшло змішувати ці акції між собою. Я був дуже здивований отим: "Прийшла вказівка з київського Майдану"...
Цитата
 
 
+8 # Геннадій Нікішов 02.01.2014, 16:58
Бо кругом самі вороги! :lol:
Цитата
 
 
+21 # Олена Шворак 02.01.2014, 11:26
Шкода, а здавався адекватнішим. Кіровоградські журналісти вимагали у Пожидаєва не покаранням винних у побиті Тетяни. А передусім відновлення розслідування кримінальної справи щодо побиття абсолютно кіровоградськог о Лебедя. Схоже, не читав чоловік резолюції мітингу. Журналісти висловили солідарність із сорока побитими нашими колегами у грудні в Києві. І Ніколаєнко мабуть дуже сильно здивувався б, якби знав хто першим запропонував пікетувати міліцію.) Але він же звик, що все має бути "по команді" - от і міряє всіх своєю міркою.
Цитата
 
 
+11 # мурзилка 02.01.2014, 12:08
а вы думаете чего ларин посадил в свое кресло настолько неадекватно реагирующего на происходящее? а чтоб наша милиция могла ненаказуемо не допускать на обыски адвокатов, подбрасывать пистолетики, забирать у журналистов телекамеры, участвовать в рейдерских захопленнях элеватора, сопровождать машины без номеров, вывозящих ситилайты, на которых критиковалось транспортне "покращення" от кировоградской мафии регионалов, чтобы списки с персональными данными людей, пожелавших присутствовать на сессии горсовета попадали к титушкам. чтобы его зама Чернявского суд незаконно признал победителем на довыборах в облраду в Компанеевке. чтобы на своих облконференциях ПР призывать рубить оппозицию наповал! и чтобы все 120% пациентов облбольницы на следующих выборах опять проголосовали за режим регионалов-нелю дей.
Цитата
 
 
+2 # мурзилка 03.01.2014, 07:18
Николаенко утверждает, что он открыт для громады и хочет вести с ней диалог. и хочет чтобы это происходило не на майданах и митингах. вопрос: так почему бы пану Николаенко не зарегистрироват ься на этом сайте, и предотвращая пикеты, митинги и прочие акции вести здесь публичный диалог с громадой? или Николаенко не хочет диалога?
Цитата
 
 
+3 # мурзилка 03.01.2014, 10:02
ну и кто как думает - пойдет Николаенко на диалог? позаяк громада-то ждет. и зам главы АП ларин ждет. затаив дыхание. и губренаторские замы тоже ждут. а уж как ждет пани Шустер! думает: а ну-ка посмотрим - наш шеф только на щопонедилковых нарадах в ОДА такой мудрый и авторитетный и что-то из себя представляет? а самый рейтинговый сайт региона Гречку проигнорирует? спрячется в кусты?
Цитата
 
 
+2 # мурзилка 03.01.2014, 12:41
похоже, что ларин не разрешает губернатору Николаенко вылезать из кустов. ведь при открытом диалоге многое может всплыть, в том числе и про ларина и про его руку Шаталова. с Шаталовой. ну а хоть кого-нибудь из своих помощников по звьязках з громадскистю Николаенко может выделить. хотя бы для создания видимости своей открытости и публичности. или за что они там получают свое жалованье спрашивается?
Цитата
 
 
+2 # мурзилка 05.01.2014, 08:45
итого: нету у нас губернатора. некто Николаенко есть, а губернатора нет. маленький, но показательный пример: сколько месяцев прошло, как Николаенко давал указание, растиражированн ое по всем ки-ки-ки СМИ - навести порядок на остановке "старый автовокзал" и шо? спрашивается?
Цитата
 
 
+1 # мурзилка 05.01.2014, 12:40
а ни шо. в том смысле, что указания "губернатора" Николаенко всем до одного места. так нужен ли кировоградцам такой "губернатор"? интересно, найдется ли на всю область хоть один человек, который скажет, что да, нужен?
Цитата
 
 
+3 # мурзилка 05.01.2014, 17:22
как сегодня забор виллы Захарченко заклеили этикетками с надписью "Собственность бандитов" так и нашу ки-ки-ки обладминисрацию надо заклеить этикетками " кресло губернатора вакантно. потому что губернатор Николаенко - это стыд и срам Кировоградщины! " что может подтвердить любой кировоградский журналист.
Цитата
 
 
+2 # Геннадій Нікішов 05.01.2014, 20:52
Хіба тільки журналіст?
Цитата
 
 
+1 # мурзилка 06.01.2014, 07:57
в данном случае слово "журналист" ключевое. большинство людей видят мир глазами журналиста. а уж губернатора точно видят глазами журналиста 99,99% граждан. потому-то и кресло ки-ки-ки губернатора можно считать практически вакантным. чтоб не сказать пустым.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити