Суспільство

Операція "Автобус"

. 1720

Не так давно ми були свідками такої ситуації: по всій країні 10 травня з кас всіх залізничних і автовокзалів зникли квитки в напрямку міста Києва. Нагадаємо, тоді 11 травня біля стін Верховної Ради опозиція планувала зібрати численний мітинг і провести акцію протесту.
Цього разу квитки з кас нікуди не зникали. Але вчорашні домовленості з автоперевізниками сьогодні стали недійсні.

Джерела в кіровоградському осередку політичної партії "Фронт змін" нам розповіли, що жоден із перевізників і чути не хоче про те, щоб їхати до столиці. У Києві партія запланувала акцію протесту під стінами Верховної Ради.
"Ще вчора ми мали чіткі домовленості, нам порахували гроші, а сьогодні вже повідомили, що автобусів немає, вони всі в рейсах, на ремонті, на "марсі" і ще бозна-де."- розповіли "Гречці" в прес-службі обласної партійної організації.

Але це офіційні "причини". А неофіційно всі перевізники як один говорять про те, що отримали чітке попередження від правоохоронних органів: у разі обслуговування працівників опозиції втратять ліцензію.
"Гречка" особисто спробувала "замовити" автобус для групи людей з метою відвідати столицю.

"Вибачте, але вже не робочий час, треба зарання замовляти автобуси ("Скажи что за месяц!" - чути якийсь жіночий голос в телефонній трубці), треба погодження з ДАІ, поїхати разом в інспекцію, скласти договір, внести кошти, показати автобус. Я не збираюсь платити штраф 1500 – 1700! Тим паче, що зараз триває операція "Автобус!" – майже монологом відповіли нам в одній з найбільших компаній, яка займається автобусними перевезеннями громадян.
Ми уточнили терміни подання заявки, що то за таємнича "операція" і чи можна розплатитися готівкою. Виявилося, що готівкою можна, заявку треба надавати хоча б за день, а "Автобус" - то операція державтоінспекції з виявлення недисциплінованих водіїв.

У приватного перевізника з ліцензією "Гречка" спробувала замовити автобус на 18 чоловік, але, на жаль, він виявився зайнятим на сьогодні.
"Гречка" відслідковуватиме ситуацію з обмеженням прав громадян вільно пересуватися територією нашої країни і обов’язково інформуватиме читачів в разі порушення цих прав.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама