Гайворонський технікум став коледжем

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2100

Гайворонський машинобудівний технікум створений у вересні 1974 року на базі філії Кіровоградського машинобудівного технікуму, що існувала з вересня 1964.
До 1995 року технікум готував молодших спеціалістів за машинобудівними спеціальностями для сільського господарства. У зв’язку з кризою в економіці країни попит на випускників технікуму різко впав. Виникла необхідність в перепрофілюванні технікуму на спеціальності, які б користувалися попитом на ринку праці. Тому в 1995 році відкрито спеціальність "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”, в 1998 році спеціальність "Економіка підприємства”. Також проводиться підготовка спеціалістів за напрямом «Організація перевезень і управління на автотранспорті».

За майже піввікову історію технікуму випустив у світ тисячі кваліфікованих спеціалістів і, як говорить директор технікуму Тетяна Володимирівна Сінета, на здобутому ніхто не зупинятиметься, адже ще є куди рости. І як підтвердження – те, що у відповідь на лист колективу технікуму до Міністерства освіти про зміну статусу навчального закладу прийшов наказ Міністра освіти про перейменування Гайворонського машинобудівного технікуму у Державний вищий навчальний заклад Гайворонський політехнічний коледж.

- Звичайно статус коледжу не дають просто так, ― говорить Тетяна Володимирівна. ― Для цього було чимало зроблено. Зокрема, в 2013-му році було покращено матеріальну частину, проведено ремонт опалювальної системи триповерхового корпусу, ремонт приміщень медпункту, навчальної частини, ремонт даху навчально-ремонтної майстерні, встановлено навчальний шиномонтаж і балансування.

Також Т.В. Сінета наголосила, що навчально-виховний процес технікуму організований на високому рівні, що підтверджують високі знання і навички, які показують випускники технікуму на практиці.

Якщо на перший погляд це проста формальність, то насправді статус коледжу дозволить технікуму відкрити нові спеціальності, зацікавити більше студентів і бути конкурентоспроможнішим, розвиватись. Надалі коледж буде далі працювати на підвищення акредитації, що в майбутньому дасть змогу готувати студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

Наразі перед колективом стоїть ще багато організаційних питань, пов’язаних зі зміною назви і статусу закладу. Проте уже в кінці поточного навчального року студенти отримають дипломи не технікуму, а політехнічного коледжу.

За матеріалом сайту Гайворонської міськради

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Федорович 01.02.2014, 20:32
Мне очень понравилась фраза: - Звичайно статус коледжу не дають просто так, ― ... Для цього було чимало зроблено. Зокрема, в 2013-му році було покращено матеріальну частину, проведено ремонт опалювальної системи триповерхового корпусу, ремонт приміщень медпункту, навчальної частини, ремонт даху навчально-ремон тної майстерні, встановлено навчальний шиномонтаж і балансування.
Я не понял: Там учат специалистов или занимаются ремонтом помещений? :lol:
Цитата
 
 
0 # Виолетта 02.02.2014, 08:53
так сейчас все техникумы поменяли свои вывески на колледжи. нет уже у сучасний укр. мови такого термина - техникум. этот термин уже давно анахронизм. а вот чего в Гайвороне так долго чухались? - вот это вопрос.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити