Суспільство

Посеред Кіровограда заграли на жовто-блакитному піаніно (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 6193

 У неділю, 9 лютого, в обласних центрах країни одночасно відбулася акція “Піаніно по всій Україні”. На центральних площах міст українці зібралися, щоб зіграти та заспівати у підтримку мирних демократичних мітингів – Євромайданів.

 

Запланована акція – продовження грудневої події, що відома під назвою “Піаніно для Беркуту”. У Києві на Євромайдані фортепіано стало своєрідним символом революції, мирного спротиву, а також показником культури та свідомості революціонерів. “У нас з’явилася ідея понести цю хвилю мирної підтримки по всіх куточках України – особливо туди, де жорстоко придушували дух революції”, - розповідає Маркіян Мацех, ініціатор акції “Піаніно для Беркуту”.

Зокрема сьогодні, 9 лютого, до акції "Піаніно по всій Україні" долучилися жителі Донецька, Житомира, Запоріжжя, Києва, Львова, Рівного, Ужгороду, Харкова, Черкас та Кіровограда. Всього 10 обласних центрів. Інші ж області долучаться до акції за тиждень.

У Кіровограді акція відбулася 9 лютого о 12.00 на площі ім. Кірова. Піаніно надала кіровоградка, перевезенням та фарбуванням займалися волонтери-активісти Кіровоградського Євромайдану. Бажаючих заграти на піаніно в національних кольорах біло чимало. Виконували класичні твори, народні пісні та сучасні. А також – гімн України.

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте