Проти «Ярошіловскіх стрільців» вже понад 100 тисяч осіб

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 13123

Петиція на сайті Адміністрації Президента США на підтримку українських правоохоронців набрала 100 тисяч підписів. Документ, що його було зареєстровано 27 січня 2014 року, закликає допомогти українським правоохоронцям придушити опір радикальних груп, що протестують проти влади. Необхідну кількість голосів треба було зібрати до 26 лютого. Станом на 20.00 10 лютого кількість підписів сягнула 103 495.

Автори петиції вважають, що владці України нездатні шляхом використання сили придушити збройний опір радикальних груп "Правий сектор", "Самооборона", "Білий молот" та інших. Як наголошується у петиції, дані організації спровокували внутрішній конфлікт в Україні, що призвело до насильства. Автори петиції просять владу США взяти участь у ліквідації радикальних груп, використовуючи методи американських спецслужб по розгону демонстрантів акції "Захопи Уолл-Стріт". Вони також просять припинити "таємне фінансування, яке організоване посольством США, через "гранти" та "прямі трансферти особам "радикальних груп".

Досягнення необхідної кількості підписів ще не означає, що з боку влади США петиція буде прийнята до виконання. Штат Білого дому її розгляне і скерує відповідним фахівцям в уряді. Ті дадуть офіційну відповідь, яка буде розміщена на веб-сайті Адміністрації Президента США й спрямована на електронну пошту усіх підписантів. У той же час, наголошується на сайті Білого дому, американський уряд залишає за собою право не розглядати певні справи, щоб уникнути невиправданого втручання.

Раніше на сайті Білого дому США було зареєстровано низку петицій з проханням втрутитися в ситуацію в Україні і допомогти мітингувальникам проти влади, в тому числі в мирному усуненні влади або введенні санкцій проти вищого керівництва країни та окремих чиновників. Серед них була петиція з вимогою введення санкцій проти Януковича через відмову підписання Угоди про асоціацію з ЄС, яка набрала більше 120 тисяч голосів. Ще одна петиція - із закликом до влади США допомогти в якнайшвидшому звільненні колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко - набрала понад 100 тисяч підписів.

У лавах опозиції відразу ж запідозрили американські компанії Подеста Груп та Меркурі/Кларк і Вейнсток. За інформацією активістів Майдану, Європейський Центр Сучасної України, який тісно пов'язаний з Партією регіонів, протягом тільки 2012-2013 років заплатив цим двом американським компаніям майже 2 мільйони доларів. Лобістські компанії, що раніше виконували замовлення поваленого глави Єгипту Хосні Мубарака, від коментарів відмовляються, як і Партія регіонів України. Натомість господарі підконтрольних ПР засобів масової інформації постаралися розмістити новину в максимально великій кількості українських ЗМІ.

Лідер радикального об'єднання «Правий сектор» Дмитро Ярош, чиїх бойовиків, згідно із задумом авторів петиції, просто-таки зобов'язаний приструнити Барак Хусейн Обама, виступив із заявою, в якій закликав говорити «з режимом тією мовою, якою той розуміє, - мовою сили». Керівництво «Правого сектора» відзначає важливість «підготовки і, більше всього, здійснення загальнонаціональної мобілізації» з перспективою подальшого блокування урядового кварталу в Києві. «Ми повинні бути готові найближчим часом повністю заблокувати роботу центральних органів нинішнього режиму», - заявив Ярош. Об'єднання заявляє, що більшість його вимог достатньою мірою не виконані. Зокрема, «режим продовжує звільняти заручників, однак робить це дуже повільно» і не звільняє затриманих від кримінальної відповідальності. «Отже, зараз нас ніхто не зобов'язує дотримуватися умов перемир'я. Поки процес звільнення заручників триває, ми постараємося не вдаватися до активних дій, проте ніяких гарантій не даємо», - підкреслив Дмитро Ярош. За його словами, всі, хто бажають «перемоги національної революції», повинні припинити «орієнтуватися на думку Заходу як головної запоруки нашої перемоги». «Наша доля в наших руках, а Захід вже показав своє обличчя, продовжуючи співпрацю з антинародним режимом. Ставитимемо Захід перед доконаними фактами і нехай він тоді думає, з ким краще співпрацювати - з законним господарем нашої країни або з режимом, якому залишилося жити зовсім недовго», - йдеться в заяві.

На ювілейному, 10-му Народному Віче комендант Євромайдана Андрій Парубій (цей депутат Верховної Ради від опозиції підтримує довірчі відносини з Ярошем) оголосив про розширення «зони обслуговування» так званими загонами самооборони. Відтепер молодіжні формування патрулюватимуть не лише центр Києва, а й інші райони. Мотив рішення, до якого пана Парубія нібито «примусив» Майдан, - недовіра киян до державних силових структур, насамперед МВС. Міліція і внутрішні війська дійсно не в силах протидіяти частим грабежам і підпалам автомобілів, розгрому бутиків й модних ресторанів. Департамент зі зв'язків з громадськістю МВС у таких випадках натякає на манери нападників, мовляв, судячи з масок на обличчях та касок на головах, бандитами цілком можуть бути тимчасові жителі «Острівця Свободи».

Партія регіонів зажадала від Генеральної прокуратури України дати правову оцінку заявам опозиції щодо створення незаконних військових структур. Бо це «є протиправною дією, передбаченою у Кримінальному кодексі України (ст. 260)». «Упевнені, що і влада США, і європейські уряди навряд чи б стали байдуже спостерігати, якби на території тієї ж Америки, Великобританії чи Польщі хтось намірився організовувати будь-які загони одягнених у камуфляж і озброєних битами бійців», - вважають у ПР.

... Згідно з результатами соцопитування, проведеного на замовлення суспільно-політичного об'єднання «Український форум» компанією «Рейтинг+», більшість українців не готові брати участь в жодних акціях протесту (42 %). 33% згодні взяти участь виключно в мирних мітингах та демонстраціях, а ще 13% - поставити свій підпис під петицією, зверненням або відкритим листом. Тих, хто готовий до радикальних форм протесту, набагато менше. Так, потенційних учасників збройного протистояння в Україні тільки 3%. Всього лише 1% респондентів могли б особисто взяти участь у захопленні адміністративних будівель та блокаді шляхів сполучення.

При цьому підтримують Євромайдан близько 45% українців, а не підтримують - 48%, вагалися з відповіддю 7%. Серед причин, за якими частина громадян не підтримують масові протести, домінують недовіра до лідерів опозиції (50%), засудження радикальних форм протесту (39%), побоювання втратити економічну стабільність (33%) і розчарування в політиці як такій (26%). У даному випадку сума перевищує 100%, оскільки респонденти мали можливість вибрати більше одного варіанту відповіді.

Олег БАЗАК

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+2 # мурзилка 12.02.2014, 06:38
авторы онный петиции на сайте Барака Обамы ошиблись в главном: конфликт в Украине спровокував не "Правий сектор" чи "Самооборона", а власть. власть Януковича. а эти организации возникли как уже потом, как следствие. отсюда и надо начинать плясать. и бороться надо не с последствиями, а с причинами, т.е. бороться надо с диктаторским режимом Януковича.
Цитата
 
 
+1 # Ната 11.02.2014, 22:01
[quote name="женя"]Тар асу Шевченко - не " Беркут" стрелял в армянина и бе[quote name="женя"]Тар асу Шевченко - не " Беркут" стрелял в армянина и белоруса, а ваши же провокаторы, чтобы обвинить наших..." Ваши провокаторы, чтобы обвинить наших ПРОВОКАТОРОВ? :) Прэлесть, а не Фрейд, правда? Столько благодаря ему можно понять, что человек не пишет, но подрозумевает
Цитата
 
 
-2 # Smart 11.02.2014, 12:24
Не нравятся такие новости зомби! Интересна логика двойных стандартов. Значит хамить и бузить под судом, наезжать трактором на милицию и кидать коктейли молотова - это мирный протест. А когда милиция мирно защищается резиновыми пулями и гранатами - это плохо. Где логика? Захарченко молчит, все молчат - дайте Европе, Америке и всем правозащитникам сводку по раненным милиционерам - все вопросы снимутся. Нет, мы молчим. Ни в одной стране, из поднимающих сейчас крик про нарушения прав человека, при такой ситуации полиция бы не стояла, разогнали бы всех и сказали бы, что это демократия.
Цитата
 
 
+6 # Фима 11.02.2014, 14:19
действительно, почему молчит Захарченко? может потому, что тысяча пострадавших милициянтов - это пострадавшие от того, что они стояли в 20градусный мороз в кроссовках без портянок? потому что милицейское начальство ездит на майбахах, потому и не хватает портянок?
Цитата
 
 
-1 # Люся 11.02.2014, 06:03
а компанією «Рейтинг+» часом не пан Эдуард Клюенко очолюе? той тоже год назад говорил, что Шаталов на выборах побеждает кандидата от оппозиции в 2 раза. т.е. на 100%
Цитата
 
 
-14 # женя 10.02.2014, 22:40
Тарасу Шевченко - не " Беркут" стрелял в армянина и белоруса, а ваши же провокаторы, чтобы обвинить наших, Обычная нацистская тактика провокаций.Не " Беркут" первый начал нападать, а ваши " мирные" нацистюки в масках и с битами, КАСТЕТАМИ, цепями, трактором и под закуску -с горючими жидкостями против живых людей-Это вы -звери!
Цитата
 
 
+12 # макс 10.02.2014, 22:35
"ВСЕГО 3% НАСЕЛЕНИЯ ГОТОВЫ НА АКТИВНЫЕ ДЕЙСТВИЯ И ТОЛЬКО 1% НА ШТУРМ" СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ГУМАНИТАРИЕВ ОБЪЯСНЯЮ : ЭТО 1,2 МИЛЛИОНА И 400 ТЫС. " НАСЕЛЕНИЯ" СООТВЕТСТВЕННО! . Т. Е. "ВСЕГО" 400 ТЫС. ЛЮДЕЙ ГОТОВЫ ШТУРМОВАТЬ АДМИНЗДАНИЯ!!! ПРИВЕТ САМОЙ ЛЮБИМОЙ В МИРЕ ВЛАСТИ!
Цитата
 
 
-29 # Олег Викторович 10.02.2014, 22:16
Цитую Anonymous:
А чему удивляться? Разве мало в рашке придурков?

А в украшке сколько придурков майданутых?
Цитата
 
 
+31 # украинка 10.02.2014, 21:50
Повыбивали глаза, постреляли людей и просят помощи, что боеприпасов нехватает? Кровожадные
Цитата
 
 
+16 # терминатоор 10.02.2014, 21:45
Цитую Anonymous:
А чему удивляться? Разве мало в рашке придурков?

Когда будет сбор подписей под петицией ЗА "ЯРОШИЛОВСКИХ СТРЕЛКОВ", то будет не 100 тыс, а 100 млн!!!
Цитата
 
 
+26 # Тарас Шевченко 10.02.2014, 21:41
І постали брат на брата,
І нема кінця розбрату.
І мовчить Верховна Рада…
Хто тепер державна влада?
Президент? Нема довіри!
Бо регіонали – звіри!
«Беркут» за криваві гроші
Службу служить їм «хорошу»,
За наказом в нас стріляє,
На замовлення вбиває.
Роздягнули козака,
І побили голяка.
«Беркут» прощення не має –
Хай прокляття їх здолає!
Бо вже ненависть по вінця,
Довели нас, українців,
Поки правда не настала –
Засуди регіонала!
Знову кров на руки впала
Президента-кримінала.
Україна застогнала:
Виганяй регіонала!
Побратими українці!
Ще на президента-вбивцю,
Суд чекає свого часу –
Хай так буде цього разу!
Досить потайки боятись,
Досить в стороні ховатись,
Україна вже повстала:
Геть жени регіонала!
Цитата
 
 
+24 # Тарас Шевченко 10.02.2014, 21:40
Перша кров на руки впала
Кожного регіонала.
Кров безвинного вірмена,
Що застрелений за мене.
І за мене, і за тебе
Хлопець той пішов на небо…
І зоря кривава встала –
Прокляни регіонала!
Банда вбивць і лиходіїв
Осквернила древній Київ,
Цитата
 
 
+29 # Anonymous 10.02.2014, 21:32
А чему удивляться? Разве мало в рашке придурков?
Цитата
 
 
+24 # рыгофоб 10.02.2014, 21:06
автор випадково не член пр?))
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити