На Кіровоградщині чиновники, що закликали вбивати "екстремістів", різко змінили позицію (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 3453

Керівництво Вільшанського району на Кіровоградщині, яке ще вчора привселюдно закликало Януковича роздати "Беркуту" зброю", сьогодні вже в авангарді прихильників нової влади.

У Вільшанському районі останнім часом відбуваються дивні речі. За день до того, як Янукович наказав розстріляти учасників Євромайдану, члени громадської ради при РДА, у присутності голови райдержадміністрації Ярослава Кірова і голови районної ради Михайла Леця, закликали Президента роздати «Беркуту» кулемети і розстріляти «екстремістів». Очільники району нічого проти не мали… На сайті Вільшанської РДА 18 лютого було розміщено Звернення президії Вільшанської районної ради до Президента України, центральних органів влади, політичних сил та громадськості з проханням «розглянути можливість запровадження надзвичайного стану в столиці України місті Києві», а також «притягнути до відповідальності організаторів та учасників масових заворушень в столиці України 18 лютого, зобов'язати їх відшкодувати матеріальні збитки, заподіяні громаді та окремим людям». Вже у неділю – 23 лютого, коли центральна влада змінилась, це звернення із сайту щезло. Голова районної ради Михайло Лець зараз заперечує, що воно на сайті було, оскільки «вперше» чує про Звернення президії. Однак, вільшанці встигли скопіювати сторінку інтернет-сайту РДА з заявою ще до того, як його прибрали. Не менш цікавою виявилась й історія з головою районної адміністрації, який в суботньому номері районної газети «Зорі над Синюхою» від 22 лютого ще сподівався, «що нинішні сумні події у Києві, розпалені екстремістами різних кольорів та мастей, не стануть на заваді нашим світлим бажанням». Вже у понеділок Ярослав Кіров обурювався, що нічого подібного не писав і думає геть інакше стосовно київських подій. Додаток: відбиток сторінки інтернет-сайту Вільшанської РДА зі Зверненням президії районної ради До Президента, якого, буцімто, не було.

Микола БАЛАБАН, член НСЖУ

 

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+4 # Андрій789 01.06.2015, 17:48
Щось давно не було новин з Вільшанки. Мабуть там усе тихо. Мабуть. Але це не так.

Чекайте скоро. Репортаж про корупцію у самому центрі Вільшанки.
Цитата
 
 
+5 # Александр Б. 04.04.2014, 15:30
Ну и? Балабан как в воду смотрел, все так и случилось! Вся власть в ольшанке уже перекрасилась, Киров уже бютовец (может еще безбилетный, но по духу точно). Вся Ольшанка гудит, перешептывается , но молчит. Все возмущаются, что ходят ходуны от Леца и Кирова, подписи собирают в поддержку нынешних, но подписывают же! Кирова вот-вот переназначат, так как с моральностью в этой власти не очень, от бывшей она не чем не отличается. Удивляет спокойствие Свободы. Именно губернатор-своб одовец подал Кирова Турчинову на подпись. Знай, Украина, справжних патриотов, а вы, дурачки местные, боритесь. Ребят погибших жалко. Не кому их память защитить, импотентно наше общество.
Цитата
 
 
0 # Микола555 26.03.2014, 10:57
Цитую Наталі:
Ссилку http://s2.ipicture.ru/uploads/20140228/wb6U5U6j.jpg вже почистили. А ще вчора була! Ми тоже успіли скопіровать собі напамять. Шукаємо сьомий номер "Зорі над Синюхою", зараз це шедевр))))

Не почистили, все працює!
Цитата
 
 
+6 # Микола555 26.03.2014, 10:41
До речі, Кірова Я. Г. знову пхнуть на голову РДА
Цитата
 
 
+5 # Ілля 03.03.2014, 13:43
Ясно те, що на території, де давно немає що ділити (бо район наш на 100% дотаціях з Області), люди "бігають" за плітками і пустими "сенсаціями". Правий був Стів Джобс: "Функція ЗМІ відволікати нас від найважливішого" !!!! :-?
Цитата
 
 
+10 # Вчитель 03.03.2014, 11:28
Не розумію, чого такий ажіотаж до цієї статті? Нічого нового і ексклюзивного в ній не має. При всій повазі до автора, на «Гречці» подібні статті з інших районів з’явились значно раніше і були гострішими. В статті взагалі немає слова, що Я.Г.Кіров і М.Я.Лець закликали «Беркут» брати кулемети. З коментарів бачу, що гострих тем у Вільшанці багато. Але чого всі ховаються і з-під тишка критикують? Пишіть на «Гречку», щоб всі знали. А учням, які активно коментують статтю, раджу навчитись писати без помилок.
Цитата
 
 
+16 # Малёк 02.03.2014, 15:36
Как Иришке удалось поговорить с Балабаном - секрет. Дозвонится до него - подвиг.
Я пытался. Связался по Фейсбуку с ним. Он просит всех не нагнетать обстановку, а готовиться к мобилизации. А также достойно отметить 40 дней со дня смерти небесной сотни.
Цитата
 
 
+20 # Иришка Опря 02.03.2014, 14:43
Цитую Вікторія:
Просто смішно читати такі інформацію! Невже наша мила Вільнанщина теж спекулює на брехні! Це фейк! А псевдо-журналісти недоучки краще б навчились писати справжню аналітику, та дбати про донесення корисної інформації вільшанцям. Розумію мету проштовхування проплаченої інформації, але, повірте, це гроші на вітер! НЕ ДОПУСТИМО РОЗБРАТУ І ПОРОДЖЕННЯ ЗЛОБИ У МАЛЬОВНИЧІЙ БОЛГАРСЬКІЙ ВІЛЬШАНЦІ!!!!!! наші "ЗнС" втрачають останню повагу у мешканців( сумно..(((((

Це який розбрат? чого ви так за власть? Шо в статті балабан не правда? на все має доказательства. він постоянно пише статі в інтернеті. А в Ольшанкі всі ніщі є три міліонера. їм вона може і мальовнича я вчора говорили з кольою. він казав шо ні на одну должность в райоі не претендірує при любій власті. Оце чесна людина. якшо Коля написав неправду скажіть шо саме
Цитата
 
 
-18 # Вікторія 02.03.2014, 13:46
Просто смішно читати такі інформацію! Невже наша мила Вільнанщина теж спекулює на брехні! Це фейк! А псевдо-журналіс ти недоучки краще б навчились писати справжню аналітику, та дбати про донесення корисної інформації вільшанцям. Розумію мету проштовхування проплаченої інформації, але, повірте, це гроші на вітер! НЕ ДОПУСТИМО РОЗБРАТУ І ПОРОДЖЕННЯ ЗЛОБИ У МАЛЬОВНИЧІЙ БОЛГАРСЬКІЙ ВІЛЬШАНЦІ!!!!!! наші "ЗнС" втрачають останню повагу у мешканців( сумно..(((((
Цитата
 
 
+21 # Иришка Опря 02.03.2014, 00:06
Сьогодні почтальонка принесла зразу три газети "Зорі над Синюхю" 78,9. Осчущеніє шо власть покаялась. А газети роздали людям бо злякались людей.Думають шо ми нічого не знаєм. а балабану советую писать не в газету а сюда. Газету ніхто не читає.
Цитата
 
 
+40 # Бувалий 28.02.2014, 22:56
Вважаю, що у списку на "досвідос" поряд з чиновниками, які себе дискредитували, має бути, у першу чергу , головний редактор районної газети Лучанінов.
Тому що:
1. Неграмотний.
2. Абсолютно далекий від журналістики.
3. Ставленик і активний піарщик партії, яка зганьбила себе, у якої руки по лікті в крові, бо злочинні накази стріляти по українцях віддавали саме її високопоставлен і члени.
Андрію! Май сором, йди вже! Досить знущатися над читачами, в тебе було достатньо часу показати свій "проффесіоналіз м".
Цитата
 
 
+38 # О.В. 28.02.2014, 19:33
Щоб не було кривотолків готовий предоставити ксерокс газети "Зорі над Синюхою" за 22.02
Цитата
 
 
+39 # Володимир К 28.02.2014, 19:26
Добре, що всі цікавляться новинами Вільшанки. Микола трохи помилився не керівництво закликало до кулеметів а Немирований - голова компартії в районі. Газету заборонила почті розносити людям дама заступник голови РДА. А все це крутят перекрасюються Лець, Кіров, Лучанінов. Кришує все Лець а Кіров з Лучаніновим як цуценята цявкають спасаючи свою шкіру та Леця
Цитата
 
 
+38 # Алексей111 28.02.2014, 19:22
Цитую Алексейчик:
Так сделали и в других районах.
Яркий пример - Знаменка. Город - в мусоре. Регионалы доруководились городом – уничтожили все коммунальные предприятия. А сейчас мер «остепенился» и начал проверки в городе - ищет «крайних» - только не он виновен в этой ситуации. Имейте мужество тихо уйти с власти. Призываем к этому Крижановского И., Джулая В., Берлову М., Бруцвик Н., Зайченко О., Заруцкого А., Иваськову Т., Коленченко Н., Костикову Т., Лаптеву Л., Меренкова Л., Тесленко А., Тесленко К., Тесленко Н. и других регионалов.

А. Тесленко звільнили. Крижановський не бажає йти у відставку.
Цитата
 
 
+39 # Старик 28.02.2014, 18:57
Малёк правильно помітив, що коментарі за владу писала одна рука з кучею помилок - головний редактор районки Лучанінов
Цитата
 
 
+38 # Наталі 28.02.2014, 15:31
Ссилку http://s2.ipicture.ru/uploads/20140228/wb6U5U6j.jpg вже почистили. А ще вчора була! Ми тоже успіли скопіровать собі напамять. Шукаємо сьомий номер "Зорі над Синюхою", зараз це шедевр))))
Цитата
 
 
+44 # Читач 28.02.2014, 15:10
Останній номер районки мені не надійшов. Кажуть, якась поважна дама з адміністрації вилучила з пошти весь тираж. Що ж там таке цікаве було для читачів і таке неугодне для місцевих царьків?Мабуть, Миколина стаття.
Цитата
 
 
+41 # Малёк 28.02.2014, 13:36
Цитую Валерій Владов:
Я, як голова Вільшанської районної організації Української Спілки воїнів-інтернаціоналістів, був присутній на засіданні зазначеного зібрання і заявляю, що написане в цій статі неправда і брехня з боку автора Миколи Балабана. Нічого подібного не було озвучено, керівництво району навпаки закликало до спокою та злагоди в суспільстві. Схоже що хтось навмисне роздуває ворожнечу в нашому районі.

Это только мне кажется, что три коментария подряд в защиту власти писаны одной рукой и одинаково безграмотно?
Цитата
 
 
+49 # Малёк 28.02.2014, 10:41
Да у нас, как и везде, у власти остаются одни и те же лица. Ольшанский район разграбили, землю поделили, и теперь эти лица опять будут у власти? Эти бездарные царьки сейчас в Ольшанке творят такой беспредел, что куда там Януковичу. Гнать их все в шею! А Балабан - молодец! Он единсвенный в Ольшанке с первых дней Майдана не молчал. Читаем тебя, Мыкола. Держись!
Цитата
 
 
+47 # Олег земляк 27.02.2014, 23:25
Добрый вечер всем. Я сейчас не живу в Ольшанке, но много друзей и земляков с которыми много общаемся. Я думаю автор правду написал.
Все знают что пан Лец всем крутит и районной газетой Зори во главе с ее редактором и Кировым. Все идет от него. Вон жалуются что газету не раздали за прошлую неделю половине. Говорят РДА в особе зама запретила. Ясно что все курирует Лец. Ольшанцы гоните его. А вот решение президии райрады нужно разобратся говорят за него даже не головали. А попал на сайт РДА по установке Леца он сам принял и решил.
Цитата
 
 
+56 # Микола Андрійович 27.02.2014, 22:28
http://s2.ipicture.ru/uploads/20140228/wb6U5U6j.jpg - це ссилка на знімок сайту РДА. Бо на вашому сайті текст не видно.

А чого нікого не інтересує шо на сайті РДА був свідомий підлог документів, бо ніякого звернення районна рада не приймала.

Це думаю заінтересує прокуратуру.

Ше про газету - тоді просто голова міг собі таке написати - "озвірілий майдан шо відчув запах крові", бо знав шо за це нічого не буде. А тут на тобі - революція перемогла. Страшно стало.

Та і Лець не кращий - прихвостень Партії Регіонів, перед своїм обранням їздив в облдержадмініст рацію на погодження, мабуть на коліна падав, шоб вибрали.
Випхав Кірова в голову РДА, здихався. Тепер сам собі хазяїн.
Цитата
 
 
+48 # .Вражений 27.02.2014, 22:01
Зараз вони активно перефарбовуютьс я.
А завтра опять полезут во власть. И плевать от какой партии. Только во власти.
В войну это были бы лучшие полицаи.
Такие и есть беда нашей страны.
Люди запомните эти фамилии и через шесть месяцев увидите бывших глав администраций, районных советов, вчерашних регионалов в роли первых хаятелей предыдущей власти.
Будьте бдительны. Небесная сотня смотрит. Не предадим их.
Цитата
 
 
-48 # Геннадій Г. 27.02.2014, 16:08
Незрозуміло з якою метою написана дана стаття? Наскільки мені відомо у Вільшанському районі ніяких закликів до радикальних дій ніколи не звучало. Район живе мирним життям. Для чого збурювати людей подібними статтями?
Цитата
 
 
-50 # Редакція ЗНС 27.02.2014, 15:46
На даному засідані був представник нашого видання, який підтверджує те, що представники влади не закликали до збої, а навпаки намагалися переконати присутніх в виключно мирному шляху вирішення проблеми. А от в виступах деяких громадських діячів дійсно лунали призиви до більш радикальних дій, хоча за зброю мова не йшла.
Цитата
 
 
-59 # Валерій Владов 27.02.2014, 15:04
Я, як голова Вільшанської районної організації Української Спілки воїнів-інтернац іоналістів, був присутній на засіданні зазначеного зібрання і заявляю, що написане в цій статі неправда і брехня з боку автора Миколи Балабана. Нічого подібного не було озвучено, керівництво району навпаки закликало до спокою та злагоди в суспільстві. Схоже що хтось навмисне роздуває ворожнечу в нашому районі.
Цитата
 
 
+39 # Алексейчик 27.02.2014, 10:24
Так сделали и в других районах.
Яркий пример - Знаменка. Город - в мусоре. Регионалы доруководились городом – уничтожили все коммунальные предприятия. А сейчас мер «остепенился» и начал проверки в городе - ищет «крайних» - только не он виновен в этой ситуации. Имейте мужество тихо уйти с власти. Призываем к этому Крижановского И., Джулая В., Берлову М., Бруцвик Н., Зайченко О., Заруцкого А., Иваськову Т., Коленченко Н., Костикову Т., Лаптеву Л., Меренкова Л., Тесленко А., Тесленко К., Тесленко Н. и других регионалов.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити