Скільки зароблятиме голова Кіровоградської облради?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2030

Новообраному голові Кіровоградської обласної ради Олександрові Чорноіваненку планують встановити ряд надбавок до посадового окладу уже на наступній сесії обласної ради. Проект відповідного рішення розміщено на сайті обласної ради.

Про це повідомляє "Перша електронна"
Відповідно до проекту рішення «Про встановлення надбавок,надання матеріальної допомоги та преміювання» 30-ї сесії кіровоградської обласної ради шостого скликання, Олександрові Чорноіваненку планують:
– встановити надбавку у розмірі 90 відсотків окладу «за особливий характер роботи та інтенсивність праці»;
– виплачувати надбавку за вислугу років у відсотках до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг і залежно від стажу державної служби та стажу в органах місцевого самоврядування;
– надавати матеріальну допомогу на оздоровлення при використанні щорічної відпустки та матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати;
– здійснювати преміювання у розмірі 60 відсотків посадового окладу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 червня 2005 року № 512 «Про оплату праці працівників Верховної Ради та Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, обласних, Київської та Севастопольської міських рад»;
– виплачувати, за наявності дозволу, надбавку у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці залежно від ступеня секретності інформації
Надбавки, згідно рішення, планують виплачувати щомісячно за фактично відпрацьований час.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України встановив жорстку економію державних коштів. Відповідну постанову «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» Уряд прийняв на засіданні 1 березня 2014 року. Пункт 14 Додатку «Заходи щодо економного та раціонального використання державних коштів…» до Постанови гласить: «Установлення та здійснення нарахування підвищень до посадових окладів (ставок), надбавок, доплат, допомог, винагород, премій, інших заохочувальних виплат працівникам виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого в загальному та спеціальному фондах бюджету, або власних доходів, отриманих від провадження господарської діяльності».

 

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+10 # центральныйдерегион 11.03.2014, 18:00
А чем пан Черноиваненко себя проявил? Дня дня проработал и уже и надбавки, и оздоровительные , и премии всякие разные? а людям? А люди его избирали или его избрали депутаты-регион алы облзрады?
Цитата
 
 
+6 # Гамлетов 11.03.2014, 18:29
т.е. как это пан Черноиваненко себя ничем не проявил? а кто вчера примазался к акции "Жінки за мир" ? разом з паном Марковським?
Цитата
 
 
+11 # Юрий Заингульский 11.03.2014, 15:21
Очень хотелось бы знать авторов этой постановы! Это кто так выслуживается перед новым председателем оластного совета? Видимо недавние события их ничему не научили. А вообще вся оластная и кировоградская власть- это смердючее болото, которое уже давно пора высушить! Позорники!!!
Цитата
 
 
+10 # 007 11.03.2014, 18:02
Есть подозрения, что автор этой постановы про премирование пана Черновичаненка сам пан Черноиваненко.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити