Не перетворити українців на біомасу - заява правління Кіровоградської обласної організації Національної спілки журналістів України

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 842

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua НСЖУПартія влади разом зі своїми сателітами  з комуністичного табору і так званої Народної партії, маніпулюючи сфальсифікованим перекладом Європейської хартії регіональних мов,  з порушенням усіх можливих регламентних норм під головуванням Адама Мартинюка протиснула Закон «Про засади державної мовної політики», підготовлений відвертими українофобами Колесніченком і Ківаловим. Ця подія сколихнула Україну, оскільки являє собою реальну загрозу знову, за кількавіковою імперською традицією, відкинути українську мову на узбіччя державного і суспільного життя. На жаль, ще не всі українці зрозуміли небезпеку того, що сталося, тим більше, що ряд засобів масової інформації, в тому числі й на Кіровоградщині, тією чи іншою мірою підтримали прийняття цього закону. У зв’язку з чим вважаємо за необхідне оприлюднити дану заяву, в якій звертаємо увагу на  таке.

Перше. Даний закон ніякою мірою не спрямований на захист прав російськомовного населення України, оскільки російська мова в нашій країні і так заполонила інформаційно-гуманітарний простір. Ніхто не утискує цю мову, ніхто в Україні ні на офіційному, ні на побутовому рівні не обмежує її вживання. Разом із тим, можливе запровадження в  ряді областей «регіональної», а по суті – російської мови зробить необов’язковим знання української і позбавить мотивації до її вивчення багатьма громадянами України.

Друге. Повзуча русифікація України набирає обертів. Однією із її складових якраз і є прийнятий Верховною Радою Закон «Про засади державної мовної політики», спрямований на те, щоб позбавити українців почуття національної приналежності і громадянської гідності, перетворити їх на біомасу, що складалася б із безбатченків – «Іванів, що не пам’ятають свого роду». Такою масою легко управляти, вона ніколи не постане на захист своїх прав, ніколи не підніметься до усвідомлення свого ганебного становища і задовольнятиметься рівнем життя, який їй нав’язуватимуть можновладці, котрі  вже не ховаючись грабують Україну, тобто нас із вами, не турбуючись ні про сьогоднішній, ні, тим більше, завтрашній день країни. Їм не потрібна висококультурна, високоінтелектуальна, демократична, здорова і заможна Україна, їм потрібна безправна і безмовна робоча сила, котра б примножувала їхні багатства.

Третє. Убезпечити себе від всенародного протесту, організованої, а відтак – і результативної боротьби людей за свої права  можна тільки посіявши в народі розбрат, для чого й здійснюється політика поділу громадян України за мовною ознакою,  влаштовуються політичні провокації на зразок прийняття закону про мовну політику. Не тіштесь тим, що це тільки передвиборна тактика, насправді - це стратегія упокорення сорокашестимільйонного народу, запровадження новітнього середньовіччя і перетворення української спільноти на рабів. Парламентська більшість, а вона уособлює партію нинішньої влади, прийняттям цього, і не тільки цього, закону відверто продемонструвала, що не збирається рахуватися ні з правом,  ні з будь-якою мораллю. Нагадаємо слова, сказані  «диригентом» регіоналів Михайлом Чечетовим: «Мы развели их как котят». Ось як розуміють суть політичних змагань нинішні «більшовики». Вони не збираються чесно здійснювати свою політику, вони «разводят» і будуть «разводить», в першу чергу – нас із вами. Найближчим часом – на парламентських виборах.

Відомий літератор і моральний авторитет нації Іван Дзюба стосовно останніх подій сказав: «Боротьба за українську мову в парламенті програна. Головне – не програти її в житті». Ми не маємо права на  програш. Всеукраїнський перепис населення 2001 року засвідчив, що українці складають понад 90 відсотків населення Кіровоградщини,  88 відсотків мешканців області назвали українську мову рідною. Станемо на її сторожі. Підтримаймо тих, хто сьогодні виходить на акції протесту проти прийняття  україноненависницького закону. В області збираються підписи на захист української мови. Звертаємося до кожного з вас із закликом  поставити й свій підпис. Звертаємося до журналістів області з пропозицією провести в засобах масової інформації широку кампанію на захист рідної мови і розвінчування всієї облудності офіційної пропаганди навколо закону «Про засади державної мовної політики». Це ваш службовий і громадянський обов’язок.

Тарас Шевченко колись писав про нас із вами: «Я на сторожі коло них поставлю слово». Настав час і нам стати на сторожі, тепер уже самого Тарасового слова. Шануймося!

Прийнято більшістю членів правління

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити