У технікумі Донецька за захист диплому вимагають 2500 гривень?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1274

До редакції "Гречки" звернулась читачка щодо проблем у Донецькому індістріально-педагогічному технікумі. Вона розповідає, що вже роками навчання в цьому закладі без хабарів не можливе. Не допомагають навіть звернення у Міністерство освіти.

 

Жінка стверджує, що одного з відділень технікуму вимагає хабарі, як допуск до складання практики і іспитів.

" Хабарництво процвітає з 2-ого курсу та аж до самого випуску. Группа була на практиці, та по закінченню необхідно було написати звіти за практикою на підприємстві. Та ось ця людина дала поясненя щодо можливості здати звіти самостійно, а тільки через грошову винагороду. Усі спроби захистити звіт написаний самостійно, були марними. Прийшлось віддати 300 грн. Саме така ціна була за захист роботи. Зараз починається останнє півріччя - як би мовити фінішна пряма, на якій викладачка хоче урвати аж 2500 грн. з кожного студента. Цифри повідомляються прямо та без зайвих переймань щодо гласності. Гроші так само приймаються у руки у 102-му кабінеті. Як це перевірити? То це достатньо прийти до технікуму, та зазирнути до аудіторії. Кількість студентів у группі всього декілька чоловік. А у журналі групи, ви не побачите жодних позначок - "відсутній". Бо вся ця корупційна машина запущена у дію, яку не можливо спинити одним голосом. Студенти деякі працюють, деякі просто не ходять на заняття, бо все одно по закінченю півріччя принесуть хабаря до 102 кабінету і все владнають. Тобто, цими пустими клітинками вона шантажую кожного студента, який хоч раз не прийшов на пару. Це не навчання, це просто будинок, для примноження грошей привладних осіб.

 Чому ми весь інший час мовчали? Ні не мовчали, всі попередні заяви врегулювалися на місці. Тобто студент лишався з клеймом - це він написав листа до міністерства, валіть його оцінками. А викладачка і надалі брала хабарі із ще більшим натиском, бо вже бачила що конфлікти можна легко врегулювати. Але зараз, вибачте, - 2500 грн за дипломну роботу, це занадто. Дуже прикро що я віддала дитину до корумпованого навчального закладу.

У ці часи для нашої Держави, зараз як ніколи раніше нам потрібно побудувати освіту без таких особин, що спаплюжують освітній процесс плямами корупції. Цей безлад потрібно припинити, показати усім іншим, як потрібно боротися із хабрництвом. Ми маємо зробити Україну єдиною молодою сильною державою." - пише жінка.

"Гречка" готова надати правоохоронним органам і дирекції закладу прізвище, ім'я та посаду особи, яку звинувачують у злочині. Також сайт готовий опублікувати думку дирекції закладу щодо ситуації, яка склалася, адже зв'язатись і отримати коментар протягом кількох днів так і не вдалось.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити