Марковський проти відставки начальника юстиції?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1766

Політичні та громадські діячі Кіровограда вимагають відставки Головного управління юстиції в Кіровоградській області Олександра Чудного.

Відповідного листа вони направили Міністру юстиції та голові Кіровоградської обласної адміністрації.

З листа видно, що серед тих, хто мав підписати листа було прізкище Івана Марковсьокго, який так і не підписав листа, незваєаючи на підписи однопартіїйців.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+3 # Taras 02.04.2014, 08:11
Не варто зациклюватись на темі дендропарку, я лише сказав про те що народу там дещо не подобалось, та суть мого посту в іншому, якщо не бачете - спробуйте читати уважніше.
Цитата
 
 
+5 # Віктор 01.04.2014, 08:38
Доценту, паркан Дендропарку будували за кошти міста.
А сам парк наданий в підпорядкування Комунальному підприємству, де відрахування в бюджет?
Тільки казати що підприємці працюють собі в збиток і не мають прибуткуне - абсурд. Ніякий підприємець не буде праювати собі в збиток!

.
Цитата
 
 
0 # Люся 01.04.2014, 09:33
Напишите еще что и тюльпаны в дендропарке сапала Шубина. Потому что написать здесь можно что угодно. Но есть документы. Ларинские ищейки искали что можно найти в парке против Онула, искали, но так и не нашли. И будьте уверены, если бы в налоговой нашли неправильной хоть одну запятую, Онул бы уже сидел. А так он отсидел 15 суток якобы за не покору милиции. Проявившуюся в том, что в РОВД забыли ему вручить очередную повестку. позвонили ему по телефону с требованием вернуться и забрать ее, а Онул отказался.
Цитата
 
 
+7 # Taras 31.03.2014, 18:16
Забули як відбирали у народу популярне місце відпочинку - Дендропарк, роблячи прохід платним? А тут плачете.
Набридла ця політична проституція, не урвали шматок будучи в складі ПР, тепер заходять з боку опозиції.
На майдані довго репетували, скидали тиранську владу, нині керує інша, а вас все щось не відпускає ... Так було й казати що до корита охочі.
Якщо наживитись не вийде, наступний крок до москалів по військову допомогу?
Надаєте пропозицію змінити лише 1, підкреслю - ОДНУ, людину, а як щодо системи?І не лише обласного рівня, а й міського? Де ваша програма, план нуступних дій/змін?
Нема вже влади Януковичів, а чвари за місця продовжуються. За що і кого ви воюєте?
Досить прикриватись народом і гучними словами, покажіть себе на справі. Народ вже втомився.
Цитата
 
 
-1 # МНЕНИЕ 31.03.2014, 19:59
Вискажу свою думку відносно Денндропарку. Коли його "забирали у народу" - це був не парк, а хто зна що. Сьогодні у кіровоградців є парк - один з найкращих в Україні. Відносно плати за вхід: було таке... недовго. Сам був проти такого навовведення. Але... щоб перетворити сміттєзвалище на парк потрібіні гроші. де їх брати - у держави?.. Держава не дала ані копійчини. За рахунок та на збиток іншого бізнесу? Риторичне питання. Або таке: платні автобани: це благо чи зло?
Цитата
 
 
+2 # МНЕНИЕ 31.03.2014, 20:25
Відносно плану дій: не треба винаходжувати велосипед. Рецепт один - європейський - громадянське суспільство. Все під контроль громади. Хоча я вам скажу будь-якому керівникові воно так й легше керувати - громада сама відслідковує - хто з твоїх підлеглих чим займається, хто куди рухається, хто нечистий на руку і таке інше. Твоя справа - лише надати громаді трибуну і виконовути її зауваження і накази. Зараз цього нема й близько. Бо нічого не змінилось. Про яку відкритість, прозорість, чесність можна говорити, якщо як прихильники режиму в Кіровограді при владі були - так вони й залишились. Сидять, притаїлись й очікують - чим всі ці майдани закінчаться - черговим пшиком?
Цитата
 
 
+1 # Доцент 31.03.2014, 20:49
Ваши умозаключения, что руководителю легче керувати когда все открыто, прозрачно и находится под контролем громады верны при одном условии: что это руководитель честный. А когда он сам создает или покрывает коррупционные схемы, то ему такой контроль громады ни к чему. Что мы имеем сегодня в Кировограде.
Цитата
 
 
0 # Доцент 31.03.2014, 20:46
Поддерживаю! Есть реальная, конкретная работа, а есть популизм. Сегодняшний Дендропарк - это результат реальной, конкретной работы, а вот картофель перед выборами по 50 коп за кг по визитке от пана Шаталова, чтобы его избрали депутатом - это популизм. Или сравните: сейчас вокруг Ковалевского парка соорудили нормальный забор. Хорошо, но его же соорудили за деньги из городского бюджета. А на Дендропарк из бюджета не пошло ни копейки.
Цитата
 
 
+8 # Віктор 29.03.2014, 09:48
Ця заява - імітація боротьби із злочинцями, елементарне зведення рахунків, прикриваючись революційними гаслами.
Керівники партій довірилися Онул, і поспішили.
Робити із О.Чудного найбільшого злодія в області це смішно.

У Онул відбирали підприємства через Державну реєстраційну службу. Вся юстиція знає що начальника обласної реєстраційної служби реально призначав не Чудний, а ПР, причому це робили з Києва. Але Онул не ставить питання про тих, хто конкретно чинив злочин. Чому?

Марковський правильно зробив що не пішов на поводу у Л.Онул. В середу, на площі Героїв Майдану люди оцінили виступ Л.Онул - скандували "Онул - геть, Онул - ганьба"
Цитата
 
 
-1 # Доцент 29.03.2014, 15:57
А Черноиваненко, если поставил свий пидпыс теперь зраднык?
Цитата
 
 
-1 # Фима 29.03.2014, 17:01
Если начальника обласної реєстраційної служби реально призначала ПР, то как Марковский мог позволить себе войти в горсиполкоме в коалицию с ПР?
Цитата
 
 
0 # КольОк 28.03.2014, 13:26
За цією ж логікою, координатор Євромайдану С. Михальонок взагалі проти звільнення начальника юстиції і навіть є його лобістом. Адже його прізвища просто немає у списку. Значить він вже домовився з Чудним, так само як домовився з Вірієнком і лобіює інтереси останніх, прикриваючись ім’ям Майдану.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити