Теплоенергетика потребує на концепцію розвитку

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1084

Саме таке є бачення всіх представників робочої наради, яка відбулася у Кіровоградській міській раді, 01 квітня 2014 року. За участі заступника міського голови Ігоря Василенка, представники теплопостачальних підприємств Кіровограда: КП «Теплоенергетик», ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» та головного управління ЖКГ обговорювали нагальну потребу у розробці та впровадженні концепції теплопостачання нашого міста.
Сергій Кравченко, генеральний директор КП «Теплоенергетик», наголосив на необхідності розробити таку концепцію і запропонував звернутися до Державн ого науково-дослідн ого і проектн ого інститут у містобудування у Києві. А витрати на розробку необхідної проектної документації зголосилися взяти на себе обидва теплопостачальні підприємства міста в рівних частках.

Було вирішено, що звертатися за розробкою проекту від імені міської ради буде Олександр Хачатурян, начальник головного управління ЖКГ. Адже подальше впровадження цієї концепції неможливе без підтримки бюджету міста, а також державної підтримки.

Обговорювалося багато важливих питань по теплопостачанню Кіровограду. Зокрема, Сергій Кравченко вніс на розгляд пропозицію по оптимізації теплопостачання частини міста яка отримує послуги з теплопостачання від ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА». Провівши певну реконструкцію та приєднавши теплопостачальну мережу КП «Теплоенергетик», шляхом прокладання труб Ø 530 мм. в двохтрубному варіанті, до вже діючої мережі ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» можна буде використати потужність ТЕЦ для обігріву домівок абонентів ТОВ «ЦНТІ УНГА». Це дозволить провести консервацію 4-х крупних котелень ТОВ «ЦНТІ УНГА» які не використовуються на свою проектну потужність. Тобто отримати значну економію коштів у вигляді економії газу. За проведеними розрахунками, центральна котельна КП «Теплоенергетик», в змозі надавати послуги з теплопостачання новим абонентам.

Загальною підсумовуючою думкою було розуміння необхідності розробки і впровадження концепції теплопостачання м. Кіровограду. Адже в умовах здороження енергоносіїв, існує нагальна потреба у впровадженні енергоощадних технологій, які дозволять заощаджуючи кошти спрямовувати вивільнені ресурси на модернізацію і розвиток.

Джерело офіційний сайт КП «Теплоенергетик»

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # ляля 04.04.2014, 07:22
Сергей Кравченко лукавит - никакой экономии газа эта концепция не даст. Центральная котельная заработает на полную мощность и успешно спалит тот же типа "сэкономленный" в результате реконструкции и консерваций газ.
Цитата
 
 
0 # Доцент 04.04.2014, 09:39
Кроме того, когда Центральная котельная заработает на полную мощность, вырастет давление в сети и начнутся порывы теплотрасс...
Цитата
 
 
0 # student 04.04.2014, 09:52
Сколько можно терпеть этот тормоз - в лице горсовета "крепких хозяйственников " им. Саинсуса? Ки-ки-ки горсовет - в отставку!
Цитата
 
 
0 # Тетя 03.04.2014, 17:45
Надо миллионы, выбрасываемые на ветер из-за этих энергозатратных котелень и теплотрасс давать жителям домов, в которых большинство уже поставило себе автономки. Все равно будущее за автономками.
Цитата
 
 
0 # student 03.04.2014, 18:41
Правильно говорите, Тетя! Только добавьте еще, что монополисты: КП «Теплоенергетик », ДП «Кіровоградтепл о» ТОВ «ЦНТІ УНГА в этом не заинтересованы. И наверное не без того. что за эту незаинтересован ность прикармливают управлиння ЖКГ.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити