Кіровоградці, розпочався сезон подачі декларацій про доходи!

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 820

З 1 січня цього року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році.
У Головному управлінні Міністерства Міндоходів та зборів України Кіровоградської області нагадують які види доходів підлягають обов’язковому декларуванню. Ними є доходи, отримані: від здачі в оренду майна (особлива категорія громадян які здають квартири, гаражі та інші будівлі в найм); доходи у вигляді спадщини, дарування; доходи у вигляді виграшів, призів, подарунків; доходи від операцій з інвестиційними активами (у т.ч. продаж цінних паперів, корпоративних прав тощо); доходи від одноосібного оброблення земельних ділянок; іноземні доходи; доходи отримані від осіб, які не є податковими агентами (наприклад доходи від фізичних осіб, від репетиторської діяльності, послуг домашньої прислуги, різного виду ремонтів та ін.); доходи отримані від двох або більше роботодавців, якщо їх загальна річна сума перевищує 137640 грн.

Існує також декларування доходів з метою отримання податкової знижки, що відбувається по окремих витратах. Декларування з метою отримання податкової знижки здійснюється, якщо громадянин протягом 2012 року поніс такі витрати: сплачено кошти за навчання закладам освіти; частину суми процентів сплачених за користування іпотечним житловим кредитом; сплачено страхові внески за договорами довгострокового страхування життя, недержавного пенсійного забезпечення; суму коштів на переобладнання транспортного засобу у на інший вид палива: стиснутий або скраплений газ, біоетанол, біодизель тощо; суму коштів або вартість майна, переданих громадянином у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям. До декларації подається відповідний перелік документів, які підтверджують понесені витрати.
Особливістю декларування доходів громадян, які мають на меті отримати податкову знижку, в тому, що вони мають право надавати таку декларацію до кінця податкового року, тобто протягом, всього 2014 року.

Подати податкову декларацію про майновий стан і доходи, нагадують у кіровоградській податковій, необхідно до 1 травня поточного року. Кінцевим терміном сплати податку є 1 серпня 2014 року. Декларацію можна подати особисто до державної податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації); поштою із повідомленням про вручення, але не пізніше, ніж за 10 днів до закінчення граничного терміну подання звітності, тобто до 21 квітня 2014 року; через мережу Інтернет з використанням електронного цифрового підпису, який безкоштовно можна отримати в податковій інспекції.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити