Суспільство

Кіровоградська міськрада вимагатиме покарати директора обласного освітнього департаменту за розсилку фіктивних законопроектів

. 2999

Нещодавно до редакції "Гречки" надійшов лист від вчителів кількох районів Кіровоградської області, у якому вони зазначають, що повинні у чітко визначений термін вивчити, обговорити й внести свої правки в проект закону президента Асоціації «Відроджені гімназії України» Ярослава Турянського «Концептуальні засади нової редакції Закону України «Про освіту». Проект вчителям здався підозрілим, тож вони побачили у ньому "збурення"  і в так нестабільний час. Підозрілий документ прокоментував сьогодні на ранковій прес-конференції й секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський. 

"Ми вивчили це питання, зробили запит до Міністерства освіти і науки України і з'ясувалося, що ніякого законопроекту ніхто нікуди не подавав, звідки він узявся - незрозуміло. На рівні міста Кіровограда ми призупинили обговорення, відкликали опублікований на сайті міського освітнього управління наказ Лариси Костенко, яким визначалися терміни розгляду й обговорення вчителями цього законопроекту. Також звернулися до освітнього департаменту області, там теж  обговорення було зупинене" - зазначив Іван Марковський.

Секретар міськради вважає, винним у тому, що запустили до навчальних закладів та громадськості непервірений документ, директора обласного департаменту освіти і науки Ельзу Лещенко, оскільки лише за її наказом по нижнім ланкам управління освітою розповсюджуються подібні документи. У зв'язку з цим секретар міськради буде наполягати на тому, щоб Ельзу Лещенко притягнули до дисциплінарної відповідальності.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама