Кіровоградщина: промислові підприємства стали менш прибутковими

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1029

Промислові підприємства Кіровоградщини цього року мають менший прибуток від своєї діяльності, ніж у попередені роки. про це свідчить статистика, наведена нижче.

 

Фінансовий результат (сальдо) до оподаткування великих та середніх промислових підприємств області за 2013 рік склав 329,1 млн.грн. прибутку проти 601,7 млн.грн. прибутку за 2012 рік.

 

Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 55,2%, отримано 655,5 млн.грн. прибутку, що на 8,4 в.п. та на 194,6 млн.грн. менше порівняно з відповідним роком. Зменшення прибутку зумовлено результатами діяльності підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря.

Найбільші обсяги прибутку до оподаткування одержали підприємства переробної промисловості – 637,7 млн.грн. (97,3% загальної суми прибутку промислових підприємств області), з них на підприємства з виробництва харчових продуктів і тютюнових виробів припало 549 млн.грн. (86,1% прибутку підприємств переробної промисловості), машинобудування – 65,7 млн.грн. (10,3%).

Загальний обсяг збитку промислових підприємств за 2013 рік склав 326,4 млн.грн., що на 78 млн.грн. більше порівняно з попереднім роком. Частка збиткових підприємств у загальній кількості становила 44,8%. Найбільші обсяги збитку до оподаткування одержали підприємства добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 123,8 млн.грн. (37,9% загальної суми збитку промислових підприємств області), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 105,9 млн.грн. (32,4%).

За матерілами Головного управління статистики у Кіровоградській області

 

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити