Вперше в історії КНТУ одночасно його відвідали обидві перші особи області(ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1346

У Кіровоградському національному технічному університеті відбувся «День науки». Протягом дня замість звичних лекційних чи практичних занять відбуваються різноманітні наукові заходи: конференції, олімпіади, семінари, виставки.

www.gre4ka.info

У2014 році університет відзначає дві ювілейні дати – 10 років від присвоєння статусу національного та 85 років від заснування навчального закладу, тож на «День науки» було запрошено чимало гостей: представники обласної влади, вчені та науковці з інших вищих навчальних закладів України, учні кіровоградських шкіл, студенти коледжів та технікумів.

Як зазначив ректор КНТУ, професор Михайло Черновол, вперше в історії навчального закладу університет одночасно відвідали обидві перші особи Кіровоградщини – голова обласної державної адміністрації Олександр Петік та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

В університетському фойє було розгорнуто виставку наукових доробок усіх факультетів КНТУ: винаходи, устаткування, елементи машин та механізмів, інформаційні стенди, наукові видання. Очільники обласної влади відзначили значний обсяг науково-практичних досягнень університету та погодилися збільшувати рівень співпраці в реалізації спільних між владою та навчальним закладом регіональних проектів, які передбачатимуть проведення вченими КНТУ певних наукових досліджень.

Взагалі в рамках «Дня науки»-2014 у КНТУ проходили:

– II тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва», «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств», «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі»;

– VIII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та аспірантів «Підвищення надійності машин і обладнання», Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Досягнення та перспективи галузі сільськогосподарського виробництва»;

– ХLV наукова конференція викладачів, аспірантів та співробітників, ХLVІІІ наукова конференція студентів та магістрантів, виставка творчих робіт студентів університету;

– міжнародна науково-практична конференція «Людина, бізнес, держава: реалії та перспективи соціально-економічного та інноваційного розвитку».

www.gre4ka.info

За матеріалами «http://pedpresa.com.ua»

Фото: Валерій Лебідь

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити