Прес-служба пенітенціаріїв Кіровоградщини спростовує наявність “родинного гнізда” в управлінні

15:00, 09 Червня, 2015

Нещодавно “Гречка” публікувала інформацію про факти побудови службових стосунків на кумівстві у пенітенціарній службі Кіровоградської області. За даними джерела, що надало подібну інформацію, у пенітенціарній службі області утворилось таке собі “родинне гніздечко”. Натомість опубліковану інформацію на сторінках нашого видання пенітенціарна служба спростовує і заперечує будь-які опубліковані факти. 

 “Викладенні факти щодо «родинного гніздечка» в пенітенціарній службі Кіровоградської області не відповідають дійсності, – повідомляє “Гречці” листом Прес-служба управління. –  Будь-який конфлікт інтересів відповідно до антикорупційного законодавства в органах і установах виконання покарань Кіровоградської області відсутній. Управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області являється державним органом і підзвітне Державній пенітенціарній службі України та відповідно його діяльність, в тому числі і кадрові призначення контролюються вищестоящими органами, підрозділами внутрішньої безпеки та протидії корупції і органами прокуратури”. 

Також прес-служба повідомляє, що зазначені в публікації особи, а саме: Іскра О.І., Скубілін В.О., Скубілін А.В., Ткаченко О.П., Ткаченко Р.П. не є близькими родичами начальника управління Ткаченка Юрія Анатолійовича і при призначенні його на посаду, відповідно до антикорупційного законодавства, проводилася перевірка можливості конфлікту інтересів з членами його рідини, які проходять службу в органах Державної кримінально-виконавчої служби та його призначення погоджувалося з Міністерством юстиції України. Додатково, також можемо повідомити, що всі перераховані особи були призначенні на керівні посади до призначення Ткаченка Ю.А. начальником управління і крім того, в подальшому, деякі особи були призначенні на нижчі посади.

Питання призначення і звільнення посад керівного складу органів і установ, повідомляє прес-служба, вирішується Державною пенітенціарною службою України або за її погодженням.

 

Останні новини по темі
Як зміниться система управління ОСББ в Кіровограді з 1 липня? (ІНФОГРАФІКА)
У Кіровограді незаконно демонтували незаконний білблорд?
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024