Щоб подолати порив на Новоолексіївці мінятимуть частину водогону

12:21, 05 Жовтня, 2015

До «Гречки» звернулись мешканці мікрорайону Новоолексіївки, які вже кілька тижнів страждають від поривів води.

«Спершу було два пориви, на провулку Перемоги, які полагодили, але ж розрили асфальт і так і кинули. Раніше по цій вулиці машини об’їжджали, щоб не їхати по канавах на сусідній, а тепер і тут перерили», – жаліється мешканка вулиці Ольга.

А от порив на вулиці Український полагодити не вдалось – вже два тижні вода звідти тече вулицею Суворова, провулком Ринковим і вулицею Профспілкової.

Крім того, що постійні потоки води вже затікають у двори, адже вулиці розташовані під схилом, люди обурюються безгосподарності.

«Нас закликають на всьому економити, тарифи зростають, а тут просто на рівному місці втрачається купа води, вартість якої людям в тариф і включать. Ви знаєте, що за годину ось такого витікання втрачається близько двох кубів води мінімум? А потім розказують, що у всіх збитках винні люди», – обурюється Сергій.

Нагадаємо, раніше керівник ОКВП “Дніпро Кіровоград” заявляв, що підприємство в боргах через те, що населення шахрує і ставить магніти під водолічильники та таким чином краде воду, за яку не платить.

«На місце події двічі виїздили ремонтні бригади, однак поточний ремонт на вулиці Українській не дав результатів. На завтра запланований початок робіт із заміни проблемної ділянки водогону», – повідомила «Гречці» директор ВТГ “Дніпро-Кіровоград” Валентина Давидчук.

Вона відзначила, що масових відключень води через ремонт у мікрорайоні не буде, а водопостачання призупинять лише на проблемній вулиці.

Фото Анастасії Дзюбак

Останні новини по темі
Баяніст з Кіровограда пройшов відбірковий тур і підкорюватиме всеукраїнське шоу талантів (ВІДЕО)
Кіровоград: поділ спільного двору для сусідів закінчився судами і бетонним парканом під вікнами (ФОТО)
Читайте також

Спортсмени з Кіровоградщини взяли участь у Спартакіаді “Повір у себе” та вибороли призові місця з греко-римської та вільної боротьби серед дітей з порушенням слуху....

14:01, 20 Червня, 2024

На Кіровоградщині судитимуть директора одного з підприємств за фактом заволодіння бюджетними грошима....

13:05, 20 Червня, 2024

Кропивницька лікарка створила комікс, у якому в колаборації із лікарями з різних куточків України, із яскравими ілюстраціями розвінчують  міфи та доносять факти і лайфхаки ...

13:00, 20 Червня, 2024