Суспільство

Учні з Кіровоградщини поїдуть на міжрегіональні дебати

Опубліковано . в Суспільство

Учні Кропивницького навчально-виховного об'єднання №6 та Знам'янської загальноосвітньої школи №2 - ліцей візьмуть участь у міжрегіональному турнірі проєкту “Молодь дебатує”, який відбудеться 7 грудня в Одесі.

Ветеранські організації з Кіровоградщини зможуть отримати держфінансування

Опубліковано . в Суспільство

 


Ветеранські громадські об’єднання, які планують реалізовувати проекти, організовувати заходи, програми для ветеранів, їхніх родин та ті, що сприяють формуванню образу ветерана та вшануванню пам’яті загиблих захисників, зможуть претендувати на державне фінансування своїх ініціатив.

У Кропивницькому пропонують створити цільову програму "Затишний двір"

Опубліковано . в Суспільство

Фракція "Наш край" планує під час наступного засідання сесії звернутись із депутатським запитом аби створити програму щодо приведення до належного стану прибудинкових територій і міждворових проїздів.

Депутатів міськради Кропивницького запросили прозвітувати у прямому ефірі на ТБ

Опубліковано . в Суспільство

 

Наталія Гавришко, представниця UA:Кропивницький, запросила до участі у програмі "Радіомайдан" депутатів міськради Кропивницького для проведення публічних звітів.

Добровольці офіційно зможуть отримати статус учасника бойових дій

Опубліковано . в Суспільство

Верховна Рада у другому читанні підтримала законопроект № 2045-1, який надає можливість членам добровольчих формувань, які брали участь в АТО і не увійшли до складу того чи іншого силового відомства, отримати офіційний статус УБД.

Наступного тижня може офіційно утворитись Суботівська ОТГ

Опубліковано . в Суспільство

На 10 грудня 2019 року призначено засідання Суботцівської та Богданівської сільських рад, під час яких планується ухвалити остаточне рішення про створення Суботівської ОТГ, повідомляє Кіровоградське РВ АМУ.

Вартість реконструкції Набережної в Кропивницькому буде понад 200 мільйонів гривень

Опубліковано . в Суспільство

Вартість реконструкції Набережної становить більше половини річного бюджету розвитку Кропивницького, тому над реалізацією проєкту працюватимуть поетапно.

У 2020-му Кропивницький придбає п'ять нових автобусів - Райкович

Опубліковано . в Суспільство

Про плани поповнити парк комунального транспорту Кропивницького в наступному році повідомив міський голова Андрій Райкович сьогодні, 4 грудня, під час щорічного звіту перед громадою.