Суспільство

Борг теплового підприємства з Кропивницького перед "Нафтогазом" зріс на 19 мільйонів гривень

Опубліковано . в Суспільство

19 мільйонів 100 тисяч гривень пені через суд виграв НАК «Нафтогаз» у ексорендаря «Кіровоградтепло» - ТОВ ЦНТІ УНГА. Тепер ці боргові зобов’язання має взяти на себе міська рада, оскільки повернула це теплове підприємство до комунальної власності.

На Кіровоградщині зросла плата на торгах за земельні ділянки

Опубліковано . в Суспільство

Упродовж вересня аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 28 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа –246 га.

Прозора чи ні: депутати годину обговорювали роботу земельної комісії

Опубліковано . в Суспільство

Сьогодні, 8 жовтня, під час сесії міськради депутат Олександр Цертій виступив із вимогою звіту голови Постійної комісії з архітектури, будівництва, реклами,земельних відносин міськради Олександра Шамардіна.

Стартував міжнародний конкурс для учнів та вчителів присвячений радянському часу

Опубліковано . в Суспільство

 

Жителів Кіровоградщини запрошують зголошуватись до участі у конкурсі, присвяченому радянському часу – досліджувати не лише політичну історію, а й історію повсякдення.

За тиждень на дорогах Кіровоградщини “спіймали” понад 80 водіїв напідпитку

Опубліковано . в Суспільство

 

В результаті проведених профілактичних заходів «Безпека дорожнього руху – це життя» поліцейські на дорогах області з початку жовтня задокументували 82 випадки керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Поліцейські розповіли школярам Кропивницького і Знам’янки про негативні наслідки булінгу (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

 

Протягом минулого тижня працівники ювенальної превенції провели роз’яснювальні бесіди з учнями 7-9 класів двох шкіл у Кропивницькому та Знам’янці.

Кіровоградщина: до зведеного бюджету країни надійшло понад три мільярди гривень

Опубліковано . в Суспільство

 

Кропивницьким управлінням ГУ Державної податкової служби у Кіровоградській області за січень-вересень до зведеного бюджету країни мобілізовано надходжень податків і зборів в сумі 3014,5 млн грн, що становить 98,4% до виконання доведеного індикативного показника.