файно сусід

Суспільство

Абонентську відділи «Дніпро – Кіровоград» відновить роботу

Опубліковано . в Суспільство

У зв’язку із послабленням в Україні карантину, ОКВП «Дніпро – Кіровоград» відновлює повноцінну роботу абонентних відділів, а також поновлює після вимушених канікул роботу водомірних майстерень з понеділка, 25 травня.

До 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин

Опубліковано . в Суспільство

 

З 22 травня в країні до 22 червня продовжують карантинні заходи пов’язані з COVID-19. Мовиться про адаптивний карантин, коли обмежувальні заходи будуть поступово пом’якшуватися у залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні.

Продовжили контракт з головою обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі

Опубліковано . в Суспільство

У Кіровоградській області на рік продовжили контракт з головою обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Ігорем Кліщевським.

Службового розслідування щодо дій начальника Служби автомобільних доріг Кіровоградщини не буде - Кубраков

Опубліковано . в Суспільство

Працівники Служби автомобільних доріг Кіровоградської області звернулися до Президента та правоохоронців щодо дій в.о. голови САД Кіровоградщини Ігоря Вишневського. Натомість в Укравтодорі не збираються проводити внутрішнього службового розслідування.

Олександрія була розірвана: про деталі нового перспективного плану Кіровоградщини

Опубліковано . в Суспільство

 

Заступник міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода заявив, що в одній із версій перспективного плану Олександрія була розірвана. Натомість новозатверджений перспективний план Кіровоградської області називають якісним.

У Кропивницькому створили чергове ОСББ: мешканці кажуть - без їх згоди

Опубліковано . в Суспільство

Жителі багатоповерхівок по провулку Ковалівському, 13 у Кропивницькому повідомили, що з чотирьох багатоквартирних будинків створили ОСББ без їхньої згоди.