Суспільство

"Кіровоградгаз" очолить ексзаступник голови ОДА

Опубліковано . в Суспільство

Наглядова рада АТ "Кіровоградгаз" припинила повноваження голови правління цієї компанії Олександра Гладкого, повідомив виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко.

Як у Кропивницькому втілюватимуть у життя програму "Затишний двір"

Опубліковано . в Суспільство

Під час останньої сесії міської ради Кропивницького підтримали запит депутата Олега Краснокутського про створення програми «Затишний двір», таким чином давши старт її розробці. Для чого вона потрібна розбиралась «Гречка».

Вийшов з-за грат причетний до загибелі кропивницьких спецпризначенців (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Миколу Бутрименка, причетного до загибелі групи бійців 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго з Кропивницького випустили з-за грат.

Кропивницький спробує стати учасником пілотного проєкту з тепломодернізації житла

Опубліковано . в Суспільство

Кропивницькому підготують проєкт з теплової модернізації житла, аби стати учасниками державного пілотного проєкту та отримати фінансування на ці заходи.

Кропивничанин запропонував відремонтувати інфраструктурні об’єкти за спонсорські кошти

Опубліковано . в Суспільство

 

Петиція про будівництво та капремонт об’єктів інфраструктури Кропивницького за рахунок спонсорів з’явилася сьогодні, 26 грудня.

У 2020 зросте соціальна допомога для дітей-сиріт та дітей з інвалідністю

Опубліковано . в Суспільство

Уряд підвищив соціальну допомогу для дітей-сиріт та дітей, котрі позбавлені батьківського піклування, а також дітей з інвалідністю, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях у 2020 році.

Яскраві емоції, радість та теплі слова від "Файно маркет" (ВІДЕО)

Опубліковано . в Суспільство

Весь тиждень дві дівчатка-сніжинки в магазинах "Файно маркет" запрошували покупців відправити своїм близьким людям листівку з поздоровленнями та привітаннями до свят, що б ніхто не залишився без уваги та отримав приємні слова від близької людини.