Суспільство

На обговорення реформи дошкільної освіти запросили представників з Кіровоградщини

Опубліковано . в Суспільство

21 листопада у Дніпрі відбудеться публічна консультація, яку організовують Міністерство освіти і науки України та Інститут "Республіка" для представників Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської областей. Обговорюватимуть реформу дошкільної освіти. 

На Кіровоградщині визначили переможців конкурсу з розвитку екологічних ініціатив

Опубліковано . в Суспільство

На Кіровоградщині визначили переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» серед шкільних та позашкільних закладів.

На благодійному концерті для лікування онкохворої дівчинки зібрали понад 22 тисячі (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

 

У Помічній на благодійному ярмарку, що відбувся вчора, 15 листопада, для лікування 10-річної Ані Панашенко вдалося зібрати 22 тис. 770 грн.

У регіонах оновлять керівний склад служб автомобільних доріг

Опубліковано . в Суспільство

 

Новий очільник “Укравтодору” першочерговим завданням назвав повне оновлення керівного складу служб автомобільних доріг в областях, а також керівництва ДАК «Автомобільні дороги України».

Селище з Кіровоградщини хоче приєднатися до Полтавської області

Опубліковано . в Суспільство

Сьогодні на сесії Кременчуцької райради депутати розглянули проєкт відокремлення селища міського типу Власівка з Кіровоградської області та приєднання його до Полтавської.

Кропивницький: у льотній академії відбудеться день відкритих дверей (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

23 листопада старшокласників та їхніх батьків запрошують дізнатися все про порядок вступу і навчання у Льотній академії НАУ, а також про перспективи працевлаштування по її завершенню.