файно сусід

Суспільство

Школи з Кіровоградщини змагаються за грант на обладнання для наукових лабораторій (ОНОВЛЕНО)

Опубліковано . в Суспільство

 


215 шкіл України змагаються за три гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій у рамках проекту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Серед них - з Кіровоградщини.

Кіровоградщина заборгувала 4 мільйони гривень "Укрзалізниці": чи зобов'язана місцева влада платити?

Опубліковано . в Суспільство

 

Борги перед "Укрзалізницею" за перевезення пасажирів ставлять під загрозу відновлення приміського сполучення. Залізничники кажуть, що заборгувала місцева влада. Місцева влада вважає, що немає платити за обіцяні державою пільги.

У Кіровоградській області міграційна служба відновлює прийом громадян

Опубліковано . в Суспільство

 


З 25 травня Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області повертається до звичного графіку прийому громадян та знімає обмеження щодо отримання адміністративних послуг, які діяли через карантин з березня.

У Кропивницькому через непогоджені земляні роботи без електроенергії залишилася військова частина

Опубліковано . в Суспільство

 

На вулиці Олени Теліги, що на Новомиколаївці, "спеціалісти", які беруть приватні замовлення на підключення води та каналізації "перебили" електричний кабель, що знаходиться на балансі Державної льотної академії і залишили без електроенергії військову частину.

Через затримки зарплати шахтарі з Кропивницького готуються до акцій протесту

Опубліковано . в Суспільство

Вже протягом 8 місяців працівникам Інгульської шахти, що відноситься до «Східно гірничого-збагачувального комбінату» несвоєчасно виплачують заробітну плату. Це пов’язано з НАЕК «Енергоатомом», компанія заборгувала ДП «СхідГЗК» 300 мільйонів гривень. Також через борги на шахті планують відключити електроенергію. 

Кіровоградщина готова до другого етапу пом’якшення карантину

Опубліковано . в Суспільство

Кіровоградська область, готова до другого етапу пом’якшення карантину від сьогодні, 22 травня. Область підходить за трьома показниками, необхідними для послаблення обмежувальних заходів у розрізі адаптивного карантину.

У Новомиргороді залишились без води будинки з централізованим водовідведенням

Опубліковано . в Суспільство

У Новомиргороді внаслідок аварійної ситуації на центральному колекторі міста по вул.А.Гурічева комунальне підприємство вимушено тимчасово припинило водопостачання в будинки з централізованим водовідведенням.

Влада контролюватиме ціни на деякі продукти і ліки до кінця карантину

Опубліковано . в Суспільство

 

До кінця карантину держава буде контролювати ціни на продукти, лікарські засоби і медичні вироби першої необхідності. Відповідна постанова уряду набула чинності 18 травня, повідомляє Центр громадського моніторингу та контролю.

ФОПам, які не сплачували ЄСВ під час карантину, зарахують страховий стаж

Опубліковано . в Суспільство

Фізичні особи – підприємці під час карантину мали право на «податкові канікули», тобто могли у визначений період не сплачувати єдиний соціальний внесок.