Відео

Затримали авто із газетою сепаратистів (ВІДЕО)

. 2224

Співробітники СБУ на трасі «Суми-Київ» затримали легковий автомобіль, у багажнику якого було виявлено тисячу примірників газети сепаратистського спрямування «Новороссия».
З’ясовано, що водій автомобіля, приватний підприємець, погодився за гроші перевезти до Києва друковану продукцію, не вдаючись до змісту газет.

Наразі встановлено, що вилучені примірники газети за вказівкою керівництва терористичної організації «Донецька народна республіка» були направлені до регіонів України для розповсюдження серед місцевих жителів з метою стимулювання активності проросійськи налаштованих громадян, а також для виправдання терористичної активності сепаратистів на Сході України.

Наразі співробітники СБ України встановлюють осіб, причетних до розповсюдження незаконної друкованої продукції.

На відео, що розміщено на офіційному сайті Служби безпеки України, можна побачити співробітника секретної служби, який гортає сторінки новоствореного часопису. Мало не на кожній зі шпальт є світлина з зображенням самозваного "міністра оборони ДНР" якогось "Стрєлка", "народного губернатора" Павла Губарєва, інших осіб, оголошених вітчизняним правосуддям поза законом. Водночас найлютіші бойовики, руки яких по лікоть у крові українських патріотів, у кадр "не помістилися". Швидше за все, ці нелюди, на шкоду власній популярності, віддали перевагу грубим грошам, що їх виплачують за кожного вбитого військовослужбовця або співробітника системи МВС.


Підготував Олег БАЗАК

Поширюйте

Коментуйте


Реклама