Кіровоградщина: директора звільнять, але все одно залишать працювати у навчальному закладі?

Опубліковано . в Відео

Кількість переглядів - 1659

«Сергій Миценко , працюючи на посаді директора Маловисківського ПТНЗ №16, самостійно розпоряджався майном навчального закладу, отримував з цього прибуток. Тепер після закінчення контракту, директор будь яким чином намагається залишитися працювати у закладі, чому сприяє й обласний департамент освіти і науки Кіровоградської ОДА», - про це "Гречці" повідомив колишній директор навчального закладу Борис Топор, який нині є членом профспілкової організації ПТНЗ.

За його словами, наразі стосовно Сергія Миценка відкрито кримінальне провадження, що знаходиться на стадії судового розгляду. Воно було відкрите після перевірки навчального закладу працівниками прокуратури, міліції із залученням представників КРУ. Як повідомили "Гречці" у прокуратурі Маловисківського району, кримінальне провадження за фактом вчинення Сергієм Миценко злочину згідно ч. 2 ст. 191 (розтрата) було відкрите 26 березня цього року через виявлену нестачу матеріальних цінностей навчального закладу на суму 5 550 гривень. Вже в травні провадження було скероване до суду.

Борис Топор повідомив і про те, що за каденції директора Миценка земельні угіддя площею у 100 га, що є у власності училища, використовувалися не за призначенням, здавалися в оренду "своїм" з метою отримання прибутку. Разом з тим місцева прокуратура перевіряє інший факт використання училищної землі: у той час як Сергій Миценко перебував у відпустці його заступник самостійно уклав договір оренди землі із фермерами, аби та не простоювала. Повернувшись з відпустки, директор не підписав акт виконаних земельних робіт, мотивуючи це тим, що договір є незаконним.

Незважаючи на численні, на думку Топора, порушення у роботі директора, Сергій Миценко після закінчення контракту 28 червня може залишитися працювати в закладі.

"У ПТНЗ вчиться 130 учнів, лише троє - сироти. Ельза Лещенко(директор департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА, - авт.) вводить соціального працівника і хоче призначити на неї Миценка, маючи з нього, мабуть, якусь вигоду. Хоча в закладі працює психолог і заступник з навчально-виховної роботи," - говорить Борис Топор.

В обласному департаменті освіти такі закиди вважають абсурдними, адже ПТНЗ навіть не підпорядковуються області. Разом з тим узяти на таку посаду людину з іншою спеціальністю, тим паче якщо у попередні роки її діяльності були виявлені порушення, майже неможливо. Насправді ж, говорять у департаменті, в даному випадку має місце особистий конфлікт колишнього і нинішнього директорів навчального закладу, що "роздувається" на порожньому місцi.

"Відповідно до наказу Міністра освіти України Сергій Миценко не є директором ПТНЗ №16. Він добровільно написав заяву про звільнення на ім'я міністра.

Щодо нової посади. Не у всіх навчальних закладах є соціальні педагоги. Подекуди їхні обов'язки виконують практичні психологи, місцями, як наприклад, у Капітанівському професійному ліцеї переробної промисловості, немає ні того, ні іншого. У зв'язку зі збільшенням за останні роки кількості суїцидів серед школярів, через потребу соціалізації учнів за результатами семінару-наради заступників директорів з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педагогів, що відбувся 11 червня, було видано доручення про те, щоб у всіх професійно-технічних навчальних закладах області були введені у штатний розпис соціальні педагоги і практичні психологи.

Чи візьмуть Миценка на посаду соціального педагога, як він того хоче, вирішуватиме новий директор ПТНЗ. Але обіймати посаду соцпедагога з дипломом історика він не має права" - роз'яснила журналістам "Гречки" Ельза Лещенко.

Світлана Дубина

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв