Відео

Порція іронії для кіровоградців(ВІДЕО)

. 1055

Ввечорі 3 грудня з актової зали КДПУ імені В.Винниченка лунали вибухи... Сміху! В Кіровограді пройшов вечір іронічної поезії за участі братів Капранових, Сергія Пантюка, Юрка Позаяка, Артема Полежаки.

 

 

Студенти педуніверситету ще вдень встигли познайомитись з письменниками і розкупити стоси привезених книг. Це заохотило їх прийти ввечері: відпочити, посміятись і прийняти дозу сучукрліту. Було два кола читань.

 

Глядачі мали змогу познайомитись і з містикою прози Капранових, і придбати їх незмінний „Кобзар2000”, який за минулі роки перевидавався кілька разів і потовщав чи не вдвічі. І що унікально, почути їх вірші. А от зрозуміти хто є Віталій, хто – Дмитро, не вдалося: брати-письменники як єдине ціле на представлення не розмінювались. Як кажуть самі Капранови, вони і самі того не пам'ятають і все залежить від того, з ким вони прокинулися вранці і вже за дружиною можна індетифікувати самих братів. Єдина складність в тому, що дружини Капранових - теж близнючки.

 Сергія Пантюка в Кіровограді пам'ятають, знають, люблять. Авторські жахливчики деякі глядачі знали напам’ять. Шквал оплесків отримали і нові вірші у виконанні автора.Харківський слемер Артем Полежака порадував феєричним виконанням власних поезії і артистичністю. Представив свою першу „недитячу” розмальовку і водночас як це прийнято казати - „творчий маніфест автора”. Хоча слів малувато, але видання вельми оригінальне.

 

 Найповажнішим гостем кіровоградської сцени став Юрко Позаяк, іронічні твори якого можна прирівняти до народних, адже блукають інтернетом без авторства і тут же наживають собі популярності.Модератор вечора - веселий біоримт Євген Манженко також виконав кілька пісень для шанувальників.

 Настя Дзюбак

Поширюйте

Коментуйте


Реклама