Відео

Поліцейські спасували перед напором VIP-порушника в білому клобуку(ВІДЕО)

. 4608

У Києві з'явився черговий привід обговорювати дії нової патрульної поліції. Вчора її співробітники наздогнали ну дуже коштовну машину, що в'їхала на територію Києво-Печерської Лаври з порушенням ПДР.

VIP-пасажиром виявився митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло, - вікарій Київської митрополії, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, голова Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви, постійний член Священного Синоду УПЦ, член Міжсоборної присутності Російської Православної Церкви.

54-річний громадянин Лебідь Петро Дмитрович (так звуть в миру вихованця Московської духовної семінарії 1998 року випуску) не підкорився законній вимозі служителів Закону, звинувативши їх у порушенні Божих заповідей (мовляв, поліцейські в неділю пропустили Службу Божу). "Я не хлопчик вам, щоб стояти тут... Я вже 22 роки їжджу, а ви тільки три тижні як з'явилися", - відреагував намісник Свято-Успенської Печерської Лаври на зауваження патрульного, що з іншого боку можна спокійно об'їхати. Митрополит впевнений: все, що він наказує робити своєму водієві - «во славу Бога».

Дорожній інцидент на вулиці Лаврській - один з дуже небагатьох випадків, коли столичні поліцейські не ризикнули блокувати шикарну іномарку і скласти протокол про порушення митрополичим автомобілем правил дорожнього руху.

- Якщо я дозволю, візьмете, не дозволю - не візьмете, - сказав Його Високопреосвященство у відповідь на вимогу до водія автомобіля пред'явити водійські права.

Олег БАЗАК

Поширюйте

Коментуйте


Реклама