Відео

Чехія - Польща - 2:2 на користь кіровоградців!(ВІДЕО)

 Автор: Віталій. 1477

"Гречка" неодноразово писала про різноманітні концерти в пабі "Ла Манш". Ми задали кілька питань Дмитру Чертоусову - людині, яка все це організовує.

- Діма, чим запам'ятався останній концерт в "Ла Манші", і як реагувала публіка на всі ті штуки, які виробляли музиканти з гурту "DVA"?

- Музика "DVA" особлива сама по собі, а за рахунок енергетики живого виступу набуває неповторної атмосфери.Концерт був особливим. Присутні отримали можливість побачити живий віджеїнг вперше. Так само як і порівняти манеру виступу музикантів із кавер-концертами, що є дуже популярними в Кіровограді.

- Чому саме чехи стали частими гостями в Кіровограді? Поляків не плануєш запросити? - Наступним буде гурт "Napszyklat" з Польщі, який приїде до нас третього листопада. Такі візити є з одного боку співпадінням, а з іншого -  результатом важкої роботи з планування турів. І, до речі, поляки в нас встигли побувати раніше - це гурт "DagaDana"!

Рахунок чехів і поляків на кіровоградському полі зараз - 2:2, а виграють від цього - кіровоградці.

Вранці, у день концерту, чехи зайшли на ранкову каву до однойменної передачі місцевого телебачення, де стали гостями прямого ефіру. "Гречка" має у своєму розпорядженні відеозапис передачі. Пропонуємо переглянути його й вам.

 

Поширюйте

Коментуйте