Відео

Трохи блюзу

. 1695

www.gre4ka.com.ua

У Кіровограді відбувся вечір блюзу, джазу та рок-музики. Організували його музична спільнота "Бюро металлического джаза "Burn" в нічному клубі "Вікторія". Музичну складову забезпечив гурт "Don Blues Band". У його складі грали досить відомі в Кіровограді музиканти: Анатолій Дон, Анатолій Видайко, Руслан Федосєєв, Дмитро Трифонов, Дмитро Полевой. У якості спеціально запрошеної зірки на перкусії грав Сергій Слободянюк.

На вході клубу "Гречку" зустріла янгол-охоронець музичний концертів у Кіровограді - Ріта Львовна. "Гречка" відразу відчула себе як удома. Прихильників блюзу і джазу прийшло досить багато - у залі порожніх місць не було. Воно не дивно: всі музиканти, які цього вечора виступали, вже мають свою стабільну аудиторію, оскільки беруть участь і в інших кіроовградських гуртах.

Як повідомив "Гречці" Едуард Рева, один з організаторів концерту, роль "спешл геста" вечора виконувала особистість "легендарна і напівміфічна". Сергій Слободянюк жив і працював у Кіровограді, потім протягом якогось часу жив у Росії, де працював разом із оркестром відомого музиканта Анатолія Кролла. Зараз же Сергій Слободянюк знову повернувся в Кіровоград.

Анатолій Дон, лідер та засновник "Don Blues Band", розповів "Гречці", чого слід чекати від музичного вечора: "Сьогоднішній концерт пов’язаний, передовсім, з блюзом та блюз-роком. Ми будемо виконувати мої твори, а також різноманітні хіти, які були популярні у сімдесятих, вісімдесятих, двотисячних роках".

"Гречці" було цікаво, як музиканти оцінюють шанси блюзу завоювати прихильність кіровоградської аудиторії. "Блюз досить сильно вплинув на формування рок-музики, про це не слід забувати, - розповів Анатолій Дон. - Ця музика дає певну свободу, тому сьогодні буде багато імпровізацій, на гітарі, бас-гітарі, перкусії". Анатолій Видайко, який, до речі, вперше співав у гурті в такому складі, також не сумнівається в актуальності блюзу: "Така музика в нас рідкість. Рок є, з’явився і розвивається. Попси вистачає. Клубна музика є на будь-якій дискотеці. Шансон на всіх радіостанціях. А блюзу толком немає. Тому цей концерт якось заповнить цю прогалину".

Як виявилось, "Гречка" даремно хвилювалася. Слухачі сприйняли музику більш ніж прихильно. Інструментальні джазові та блюзові композиції були "розбавлені" відомими слухачам піснями виконавців світового рівня, таких як Ерік Клептон та "Red Hot Chili Peppers". Час від часу чільне місце серед музикантів займав Анатолій Видайко - він цього вечора виконував всі вокальні композиції. Далі - фото з концерту і трохи відео:

www.gre4ca.kom.ua "Don Blues Band" за кілька хвилин до початку

www.gre4ka.info

На першому плані сексі-оператор - знімала весь концерт

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

Руслан Федосєєв

www.gre4ka.info Людина-легенда-напівміф Сергій Слободянюк

www.gre4ka.info

Дмитро Трифонов і Анатолій Дон

www.gre4ka.info

Дмитро Полевой

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info Були й такі оператори

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

Головний голос вечора - Анатолій Видайко

www.gre4ka.infowww.gre4ka.info

 

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

Журналіст тижневика "Украина-Центр" Олександр Виноградов насолоджується коктейлем із блюзу, джазу й пива

[youtube]xZ4xZ82mtx8&feature[/youtube]

Маргарита Димитрова

Поширюйте

Коментуйте


Реклама