Відео

"Квіт" в "Олімпії": відчуття катарсису (фото, ВІДЕО)

. 1667

Суботній вечір "Гречка" провела музично – на сольному концерті кіровоградського гурту "Квіт" у рок-клубі "Олімпія". Виступ складався із акустичної та електрочастини частин. Крім старих пісень, "Квіт" презентував кілька музичних прем’єр.

Поки музиканти готувалися до виступу, "Гречка" встигла поспілкуватися із відвідувачами. Тимур про гурт "Квіт" дізнався від подруги. "Я послухав – і мені відразу сподобалося", - розповів хлопець. – "У таких піснях цінується, у першу чергу текст, ці пісні дійсно смислові. А по-друге – все грається наживо". Олені більше за все подобається голос вокалістки Іри Алєксєєнко. Сама ж Іра пояснила, чого чекати від сьогоднішнього концерту. "Сьогодні ми будемо грати різнопланові пісні, і старі, і нові", - розповіла Іра. Серед останніх – "Бейся, ты же сильней" та "Для чего".
За кілька хвилин до початку концерту стало зрозуміло – виступ "Квіт" подивиться обмежене коло шанувальників. Кіровоградці, у своїй більшості, знайшли інші справи для суботнього вечора: в "Олімпію" завітало значно менше чоловік, ніж може вмістити цей клуб. Що, в принципі, несправедливо, але не смертельно. Тепла сімейна атмосфера, ненав’язливе спілкування музикантів із глядачами, вдосталь місця для танців – "Гречку" все влаштувало. Серед відвідувачів "Гречка" побачила музиканта Сергія "Компота" Копотієнка, нашого монотипового друга.

І хоча музиканти планували концерт із двох частин, насправді їх виявилося навіть більше. Спершу заграли "К тебе", "Молитва", "Две тени". На пісні "Ни кола" активізувалися глядачі – потроху мігрували на майданчик танцювати. Серед перших був Компот – очевидно, це одна з його улюблених пісень. Він так хвацько витанцьовував, що "Гречка", як не старалася, не змогла його зафіксувати у своєму об’єктиві.

Друга частина – акустична – відзначилася спокійною, як і належить, атмосферою вдумливості та споглядання. Акустична пісня "Для чего", наприклад, могла підштовхнути кожного до роздумів – якою є його відповідь на питання "Для чего?". Далі оголосили невеличку перерву.

Уже за кілька хвилин концерт продовжився. Тут знову можна було потанцювати. "Квіт" заграв "Мой путь", "Поэт", "Судный день". Ну і остання частина концерту, яку виділила "Гречка", можна умовно назвати частиною всезагального братання, любові й торжества музики. Концерт наближався до завершення, і, очевидно, від усвідомлення цього глядачі сповнилися найпрекраснішими почуттями. Під час однієї з ліричних пісень присутні утворили танцювальні пари, і в клубі запанувала романтика. Кому не вистачило пари – сидів просто під сценою і пив пиво. Інші підняли руки догори і пускали "хвилі". Найвідданіший прихильник "Квіт", який за увесь концерт не відходив від сцени довше, ніж на пару хвилин, і весь час підспівував, усівся просто до ніг вокалістки і, закривши голову руками, переживав катарсис. Після цього всього "Квіт" викликали на біс. Музиканти ще раз заграли "Поета" і на тому попрощалися. Досить слів! Далі – фото і відео.
Ірина Алєксєєнко
Альберт Загідуллін
Костянтин Мірошниченко


Віктор Савенко
Андрій Белінський
Компот перепочиває
Під кінець концерту всі сповнилися відчуттям любовіЦе фото "Гречка" назвала "Как я жил, что я делал?!"На цьому все. Слідкуйте за концертним життям нашого міста! Завжди ваша "Гречка". І ще трохи відео.


Поширюйте

Коментуйте


Реклама