Відео

Каляки-маляки. "Вйо Кобеляки - 2010" (ВІДЕО)

. 3010

Діти пішли до школи, а "Гречка" все ще не може забути фестиваль "ВЙО Кобеляки". Ми запропонували розказати про все, що там відбувалося, нашій подрузі журналістці Даші Романській. Що вона і зробила — читайте. Порахувавши частотність вживання прізвища "Кувалдін" можна здогадатися, що, тобто хто, запам’ятався Даші найбільше.

З 27 по 29 серпня проходив третій фестиваль аматорського мистецтва "ВЙО Кобеляки 2010". Кобеляки – місто в Полтавській області. Тут ріс та навчався Мирослав Кувалдін, організатор фестивалю. Тепер сюди щоліта привозить своїх дітей до бабусі, відпочиває з сім’єю. Три роки тому вирішив, поєднати примне з корисним. І відродив фестиваль. Колись гімн Кобеляк співав Кобзон, а тепер Кувалдін.
Нарешті знайшли культурну риму до слова Кобеляки. Тепер окрім "нам все до *раки" є ще варіант "каляки-маляки". Це заслуга малого Кувалдіна. А ще Кобеляки мають не лише власну пісню, а й кліп.

Окрім всього вище перерахованого, є ще логотип фесту. Солом’яна кобилка стала справжнім символом. А створили її учасники фесту. Працювали над кобеляцьким символом цілий день, створили його власними руками. Спочатку зробили скелет із пластикових пляшок. Їх там знайти — не проблема. Заразом й територію очистили, кажуть творці конячки. Зверху кобилку покрили соломою. Автори залишили кралю на згадку в Кобеляках. Сумувати за нею не будуть, кажуть, собі ще зроблять.
Гурти, що виступали в Кобеляках, особисто обирав організатор фестивалю, Кувалдін. Головні критерії – щоб музика була легка та зі змістом.

Співали в Кобеляках десятки гуртів з усієї України, серед них й наші "Веселі Біоритми". До речі, це перший кіровоградський гурт, який запросили на "ВЙО Кобеляки". Зачепили вони Кувалдіна своєю безпосередністю та іронією. Самі ж "Веселі Біоритми" щасливі, що потрапили на цей фест. Зізнаються, давно мріяли заспівати в Кобеляках, просто не хотіли напрошуватися.

Отож доля їх порадувала, а бонусом ще й підкинула спецефект під час виступу. Наші грали під добрячим дощем. Але погода не завадила, ані відпочинку учасників фесту, ані самим "Веселим Біоритмам".

Дарина Романська спеціально для "Гречки"

А так робили кобилку і одночасно прибирали пластикові пляшки представники громадської організації "Люди" з міста Києва:

Мирослав Кувалдін (це для Даші):

Сталкер (а це для Валентини Степанівни):

Поширюйте

Коментуйте


Реклама