файно

Відео

В Олександрії на стадіоні «Ніка» встановили найсучасшіне табло (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

У футбольне міжсезоння керівництво ФК «Олександрія» попрацювало над модернізацією стадіону, зокрема було встановлено найсучасніше табло зі світлодіодних панелей.

Знам'янська міськрада відмовила Олесю Довгому у наданні приміщення під приймальню (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Одним із питань останньої сесії Знам'янської міської ради було питання надання народному депутату Олесю Довгому, який скандально пройшов до Верховної Ради на виборах по 102 округу, приміщення під розташування громадської приймальні.

Вишкіл у Кропивницькому українські пластуни проходили під керівництвом кіборгів (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

"Кіборги" 3-го окремого полку спецпризначення долучилися до проведенн військово-патріотичного пластового табору «Легіон», що організовує «ПЛАСТ- Національна Скаутська Організація України». У рамках одного з етапів 20-денного табору, що проходив у Кропивницькому, кіборги провели тренування з юнаками на домашньому полігоні.

Надія Савченко про перейменування Кіровограда (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Під час вчорашнього мітингу кіровоградців під стінами Верховної Ради України до мітингарів вийшла народний депутат України Надія Савченко. На запитання про назву міста депутат заявила, що підтримує назву «Кропивницький» для міста Кіровограда і проти імперських назв.

Кіровоградські патрульні поліцейські взяли участь в телевізійному шоу (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Не так давно ці хлопці і дівчата були цивільними людьми, а тепер у формі патрульних охороняють безпеку кіровоградців. Вони одні з перших приїжджають на місце ДТП, вирішують конфліктні ситуації, а найголовніше-вірять, що зможуть змінити країну на краще.

Голова ВР про те, чого бракує для перейменування Кіровограда (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Для перейменування двох обласних центрів України необхідно зробити зміни в одному з головних документів держави. Про це в інтерв'ю каналу "Рада" повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Кіровоградців запрошують на екскурсії музеєм легендарного спецназу (ВІДЕО)

Опубліковано . в Відео

Кіровоградців запрошують на групові екскурсії  музеєм 3-го окремого полку спецпризначення. У музеї можна переглянути кімнати, присвячені участі спецназу у боях найгарячіших точок світу, а також експозиції, присвячені АТО та героям, які полягли на сході країни.