З соцмереж

Лесик Довгий не дочекався запитань на зустрічі з громадою Олександрівки і… втік? (ДОПОВНЕНО)

. 6550

Народні депутати, обрані на Кіровоградщині не забувають про своїх обранців, а жителі області - своїх нардепів.

 

Сьогодні, 12 березня, до Олександрівки, Кіровоградської області завітав народний депутат України по 102 виборчому округу Олесь Довгий. Народний обранець вирішив відзвітувати про свою діяльність у ВР перед громадськістю. Для цього в залі місцевої райдержадміністрації зібрали депутататів райради, сільських та селищних голів.

. Завітав на зустріч і колишній конкурент Довгого на окрузі, депутат Олександрівської райради Андрій Лаврусь.

«Антинародний депутат довгий після годинного монологу та дешевого популізму перед сільськими та селищними головами, депутатами райради втік з приміщення. Люди, які були присутні у залі та я особисто хотіли висловити свою думку, поставити запитання. Проте, як і під час виборів, корупціонер цинічно втік», - пише Лаврусь на своїй сторінці у Фейсбуку.

- Було багато звинувачень щодо роботи Верховної ради: щодо популізму, про те, що в раду прийшли непрофесіонали. Він розповідав, що за його сприяння виділились якісь кошти на освіту і медицину, але це кошти з держбюджету, які розподіляються за формуло. Він до них не причетний жодним чином. Також Довгий жалівся, що писав сотні листів, щоб на округ виділили кошти, але йому ці гроші давати ніхто не хоче. Неефективною він вважає і роботу голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка – списує це на молодий вік і брак досвіду.
Загалом вся зустріч виглядала як шоу. Ніхто не задавав жодних питань. – уточнив згодом Андрій Лаврусь.

 


"А це саме той момент, коли довгий тікав від відповідей. Навіть забув про свій лексус"...

Прес-служба Олеся Довгого спростувала повідомлення про те, що семінар нардепа за участю депутатів місцевих рад 12 березня закінчився скандалом.
«Олесь Довгий успішно провів запланований семінар (а не зустріч з виборцями, як помилково повідомили деякі ЗМІ). Обговорення проблем округу було живим і ефективним, воно тривало кілька годин. Довгий відповідав на всі запитання депутатів, у тому числі, і критичні. Вважаємо поширене в ЗМІ повідомлення ознакою незрілості деяких політичних опонентів Довгого, які не можуть змиритися зі своїм програшем у виборчій боротьбі», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, проти одіозного політика Олеся Довгого у Знам'янці Кіровоградської області відкрито кримінальне провадження за ст.157 ч.1. ККУ(перешкоджання здійсненню виборчого права).

Також про факти підкупу громадян за Олеся Довгого неодноразово повідомляли такі політики як Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Сергій Лещенко. Всі троє нині народні депутати України.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама