З соцмереж

Кіровоградцям пропонують почати безкорисливо ділитись

. 2769

Чи готові кіровоградці почати дружити з сусідами, не просто через 2-3 роки проживання на одному поверсі почати вітатися, а саме почати спілкуватися з сусідами починаючи з елементарного ... безкорисливо поділитися чимось із сусідом коли він цього потребує?
Влітку 2014 року, з метою відродити корисну давню традицію, у Швейцарії стартував проект «Pumpipumpe». Проект спрямований на відновлення дружніх взаємин у суспільстві, починаючи з малого - з теплих відносин між сусідами. В рамках проекту люди стали клеїти на свої поштові скриньки спеціальні наклейки із зображенням різних предметів. Тим самим господар квартири показував, яким побутовим або іншим пристосуванням він може просто так поділитися з сусідами.

Людина просто клеїть наліпки всіх речей, якими вона готова поділитися. А позичити необхідну річ, можна просто постукавши в потрібну квартиру.

Таким чином, завдяки ініціативі самих громадян Західної Європи в суспільстві відновлюються і зміцнюються дружні довірчі відносини між людьми, поліпшується взаєморозуміння. Кожен намагається надати посильну допомогу новому другу!

Швейцарську ініціативу вже перейняли й активісти київської спільноти «Дивовижні», закликаючи киян стати дружними сусідами.

Мирослава Чорна заклкає запровадити таку ініціативу і в Кіровограді.

" Давайте спробуємо і в Кіровограді відродити традиції дружніх відносин з сусідами !!!
Хто бажає підключитися до проекту і почати зі свого під'їзду, будинку чи навіть вулиці запрошуємо до нас в Центр Сприяння органів самоорганізації населення м. Кіровоград, що знаходиться за адресою вул. Преображенська 2 оф. 303 тут ви зможете отримати потрібну кількість наклейок БЕЗКОШТОВНО", - пише дівчина у соцмережі.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама