З соцмереж

Тарас Чорновіл звинуватив голову Антикорупційного бюро в несплаті податків

. 3062

Тарас Чорновіл на своїй сторінці у Фейсбук звинуватив новопризначеного голову Антикорупційного бюро Артема Ситника, який родом з Кіровоградщини, у несплаті податків.

"Усе думаю: а чому такий дивний вибір конкурсної комісії на голову АКБ. Можна дискутувати щодо того, чи кращого з двох запропонованих вибрав Президент? Але ж вибирати не було з кого! Обидва не платять податки й брешуть у деклараціях. За обома тягнеться шлейф минулих зв'язків... Пригадую обурення члена комісії Йоспа Зісельса (для мене безумовний моральний авторитет ще зі середини 70-тих) щодо того, як комісія розпорядилася своїми процесуальними можливостями на різних стадіях, зокрема при відборі для спецперевірки...
І лізуть у голову сумніви: а чи не почали вибивати кращих ще на стадії розробки Закону. Пригадую, що президент дозволив собі натякнути пару разів, кого він там бажав би побачити. Натяки були не персоніфіковані, але доволі прозорі. Я приблизно звів коло таких претендентів до кількох персон, їм би ще довелося швиденько приймати українське громадянство. І тут почалися цікаві точкові маніпуляції з законопроектом минулою Радою, в якій у Порошенка своєї фракції ще не було. Якось так вийшло, що дехто з найкращих претендентів виявився поза параметрами...
А далі комісія почала якось дивно вести відбір. Я, втративши декого з фаворитів, тихо надіявся на Чумака. Знаю й довіряю. Думаю, що його б не перетиснули, та й постать досить публічна - про нього знаємо либонь усе. І тут раптом почалася гучна кампанія: Вибір уже відбувся! Комісію створили під обрання Чумака! Чумак - людина президента! Порох нагнув комісію! Президент створює АКБ під себе!
І комісія, яку ніби Порошенко чи то створив під свого кандидата, чи нагнув, різко здрейфувала в якийсь такий маргінес, що дійсно сумно..." - пише Чорновіл у той час не підкріплюючи нічим звинувачення.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама