З соцмереж

На території кіровоградської школи наголо обрізали тополі, що не розкидають пух (ФОТО)

. 4485

Біля школи № 31 у Кіровограді працівники невідомого підприємства наголо обрізали пірамідальні тополі. Дерева належать до тих видів тополь, що не викидають навесні пух. Водночас дерева обрізали настільки, що від них залишився лише голий стовбур. Надмірним обрізуванням дерев обурилась кіровоградка Надія Паливода.

 

"Біля 31-ої школи сьогодні обрізали дерева до стану "триметровий пеньок без жодної гілки". На питання, що за підприємство, за чиєю вказівкою обрізають, чи є дозвіл, хлопцІ не відповідали. Про санітарні норми обрізання сказали, що не чули. Хоча обрізали вони пірамідальні тополі - пух вони не розкидають, а цвітуть ранньої весни "сережками". Запитувала, чому обрізають взимку. "Хіба це зима?" - таку відповідь отримала. За санітарними нормами, обрізання здійснюється (цитую відповідь на запит з міськради): "ранньою весною до початку вегетації (лютий-квітень) та восени після опадання листя". у ході розмови вияснилося, що дрова продають мешканцям будинків з пічним опаленням. Викликала міліцію - з міліцією вони розмовляли більш охоче. Раптом знайшовся дозвіл - прийшла заступник директора з господарської роботи і сказала, що це вона їх викликала", - написала у своєму Фейсбуці Надія Паливода.

Працівниця школи так і не змогла пояснити причину обрізування тополь у грудні. Жінка в розмові згадала і про пух, що викликає алергію, і про санітарну чистку дерева і про небезпеку для дітей.

"Я так і не зрозуміла, чи сухі, чи цвітуть, і чого від пірамідальних тополь лягають в больницю.  Ясно одне - з кожним днем Кіровоград стає все прекраснішим, і краси йому додають ось ці червонощокі дядьки з незрозумілого підприємства, які гарно запасаються дровами і не надто на когось зважають. Додаю всі номерні знаки, раптом побачите таких дровосєків на вашому районі - реагуйте, бо це просто приватні особи. Від міськради санітарне чи формувальне обрізання дерев здійснює КП "Кіровоград-Благоустрій". При формувальному обрізуванні дерев вкорочують (на 1/2-3/4 загальної довжини) старі гілки, залишаючи, якщо це можливо, одну-дві гілки другого порядку", - продовжила Надія Паливода.

 

Фото Надії Паливоди

Поширюйте

Коментуйте


Реклама