З соцмереж

У Кіровограді продовжать будувати житло для військових

. 2501

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив народний депутат Олександр Горбунов.

 

На засіданні підкомітету з видатків Бюджетного Комітету разом з колегами та представниками Міністерства оборони України обговорили питання придбання та будівництва житла для військовослужбовців ЗСУ на 2016 рік. Що стосується Кіровоградського гарнізону: -Представники Міноборони запевнили, що у цьому році заплановано здати другу чергу 70-ти квартирного будинку для військовослужбовців по вул. Космонавта Попова 16/17 в м. Кіровограді, на який передбачено 7,2 млн.грн. в бюджетні Міноборони;

-Переконав представників Міноборони про необхідність добудови на умовах співфінансування з міським бюджетом останньої черги 9-ти поверхового 54-ти квартирного житлового будинку, розташованого по вул. Жадова, 28 (102 мікрорайон) в м. Кіровограді. Міський голова звертався раніше до мене з проханням допомогти у вирішенні цього питання. Для цього в міському бюджеті передбачено 6 мільйонів гривень.

Міноборони дало попередню згоду на його добудову і готове після вивчення проектно-кошторисної документації виділити ще 20 млн. грн. Квартири в цьому будинку будуть передані нашим військовослужбовцям учасникам АТО. Сподіваюсь, що і цей проект для Кіровоградщини вдасться втілити в життя.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама