З соцмереж

Очільник кіровоградської поліції поширив чорний піар проти громадського активіста і посадовця (ДОПОВНЕНО)

. 4969

Виконуючий обов’язки керівника поліції області Сергій Кондрашенко на своїй сторінці у Фейсбук, де він зазвичай інформує про роботу відомства, поширив запис з блогу, який дискредитує керівника контактного центру Кіровоградської ОДА Андрія Лавруся.

 

У публікації не названо конкретних фактів, які б доводили протиправну діяльність посадовця, натомість є звинувачення у шахрайстві, псевдопатріотизмі і погрозах.

Андрій Лаврусь вважає запис в блозі «чорним піаром», який пов’язує з тим, що минулого тижня публічно заявив про те, що у свій час регіонали використовували базу даних "гарячої лінії" для виборів.

Дії ж керівника поліції вважає як мінімум не етичними.

- Замість того, щоб поширювати брехню і наклеп, маючи повноваження керівника поліції і змогу перевірити факти, всупереч етичним і професійним нормам він лише поширив цей бруд. Особисте в нього може бути поза погонами, а коли керівник поліції поширює таку інформацію це говорить про його рівень відповідальності. Замість того, щоб провести розслідування по корупційних схемах, які ми подавали від Антикорупційного офісу за моїм підписом, він поширює брехню. – сказав «Гречці» Лаврусь.

Нагадаємо, Андрій Лаврусь також є громадським активістом, що представляє Антикорупційний офіс і вже кілька разів поширював інформацію, наприклад, про корупційні схеми в ДСНС області.

Для того, щою дізнатися чому керівник поліції поширив даний матеріал і чи відбудеться перевірка за фактати викладеними в дописі, «Гречка» спробує дізнатись у прес-службі поліції області. 


«Будь-який матеріал, опублікований в засобах масової інформації, де мають місце висловлювання про порушення закону, в обов’язковому порядку підлягає реєстрації. Маємо публікацію, відповідно до якої так само буде проведено перевірку, за підсумками якої надано правову оцінку» - прокоментували у прес-службі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама