З соцмереж

Школярі Новоукраїнки "крокували до Європи" (ФОТО)

. 3735

6 травня в місті Новоукраїнка пройшов VII районний фестиваль європейських країн "Крокуємо до Європи".

 

крокдоєвропи1

Про це повідомляє на сторінці у фейсбук Lyudmyla Talashkevych.
Команди школярів Новоукраїнських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 3,4,6, 8, Новоукраїнської гімназії №7, Рівнянської зш І-ІІІ ступенів №2, Мар'янопільського НВК, Малопомічнянської зш І-ІІІ ступенів, Воронівської зш І-ІІ ступенів надзвичайно креативно представили такі країни Європейського Союзу, як Італію, Іспанію, Австрію, Фінляндію, Великобританію, Ірландію, а також Україну та Білорусію.

крокдоєвропи3

Учні співали, танцювали, грали на сцені, як справжні професіонали, викликаючи справжній шквал почуттів у глядачів. Використання таких сучасних інформаційно-комунікайних технологій, як презентації, ролики, кліпи, робили виступи яскравими та емоційними.
Під час фестивалю діти брали участь у вікторині про країни Європи. А ще - мали змогу взяти участь у Ярмарку смаколиків, який проводили учасники проекту Здорове харчування - цікаве спілкування та долучилися до збору коштів для обласної дитячої лікарні.

крокдоєвропи6

Нагороджували учасників фестивалю голова Новоукраїнської РДА Віктор Самойленко, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний та заступник голови Новоукраїнської районної ради Олег Талашкевич.

крокдоєвропи2

Поширюйте

Коментуйте


Реклама