З соцмереж

Кропивницький: у дитячій поліклініці пообіцяли покращити умови через скарги батьків

. 3929

 

У Кропивницькому батьки скаржаться на умови, в яких відбувається вакцинація дітей у дитячій міській поліклініці №1, що розташована на вул. Шевченка.

 

poliklinika 1 kropivnickiy bebiservisЗокрема про те, з чим доведеться зіштовхнутись батькам та їх малюкам, описала на своїй сторінці у Фейсбук Ольга Манойлова.

- Кабінети вакцинації - 508 і 509, як стверджує табличка, але завжди працює лише один.
- День вакцинації - четвер і вівторок, але насправді працює тільки в четвер.

У профілактичному відділенні на вас чекає:

- величезні черги,

- непристосовані для перебування купи дітей коридори

- розклад прийому дільничного накладається на графік кварцювання, у зв'язку з яким вся черга "зависає" на 30 хвилин.

"Замість прийти і через 2 хв піти, бо саме щеплення триває півхвилини, не більше, треба вистояти близько години. В результаті у малесенькому приміщенні юрбляться півсотні людей - дітей, що надривно хором ридають, і їхніх знервованих батьків. Стоять гвалт і лемент, в якому плутаються черги, губляться сумки-холодильники, черги розділяються на 2, а то й 3 потоки...,"- пише молода мама.

 

На інформацію відреагували в управлінні охорони здоров'я міськради Кропивницького.

Як повідомили у прес-службі управління, начальником управління Оксаною Макарук було проведено екстренну перевірку наведених фактів, організовано робочу нараду з керівництвом закладу.

За результатами роботи вирішено, що кабінети щеплень у поліклініці працюватимуть щодня, а процес проведення вакцинації дітей буде врегульовано для зручності батьків.

Управління охорони здоров'я закликає батьків, у яких виникають рекомендації чи скарги щодо роботи медичних закладів міста, звертатись до управління офіційно, так як часто факти про ті чи інші випадки головні лікарі можуть не доводити до відома керівництва управління.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама