З соцмереж

Вітати чи не вітати з 8 березня: думки кропивничан

. 6137

 У Кропивницькому батьки обурились тому, що їм необхідно здавати гроші на подарунки вчителям до 8 березня.

Обговорення цього питання виникло у групі «Батьківська рада Кропивницького» і зчинила резонанс серед батьків. Все почалося з посту такого змісту:

«Телефонує після першого уроку моя дитина у розпачі, мамо, ти ж не здала гроші на подарунок!Реагувати чи ні?! Де не пішли, обов’язково треба з дарунком.» - пише одна із мам.

Деякі батьки не знайшли нічого поганого у тому, щоб організовано вітати вчителів зі святом. Деякі вважають це неправильним, адже якщо учень дійсно бажає привітати педагогічного працівника – то може це зробити особисто і батьки цю ініціативу завжди підтримають.

"Може для вчителя є День вчителя? а 8 березня - навіть в пострадянських головах - день жінки. То до чого усе це? у жінки-вчителя є діти, чоловік, чому з тим, що вона жінка, повинні вітати батьки? де тут взагалі логіка? А якщо вчитель чоловік то не треба вітати))- де тоді справедливість - одні класи здають, а інші, де класний керівник чоловік - не здають. Як на мене, це не на повагу схоже - а на підлабузництво. Чи таки діти і батьки поважають вчительку не як вчительку, а як жінку? теж добре, але до чого тут школа? Да, і в батьківському комітеті я була", - зазначає учасниця обговорення Зоя Лебідь. 

Окрім питання грошей на подарунки, батьки підняли і питання доцільності привітання жінок з 8 березня загалом. У контексті гендерної дискримінації багато активісток відмовляються від привітань та вважають, що це свято відзначати не варто.

Наприклад, в.о. міністра медицини Уляна Супрун розмістила у себе на сторінці у Фейсбук пост у якому закликає не дарувати квіти жінкам, а захищати їх права.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама