З соцмереж

Заступник голови Кіровоградської облради обізвав учасників ЛГБТ-маршу (ФОТО)

. 5169

Заступник голови Кіровоградської облради, представник ВО «Свобода» Ігор Степура, публічно принизив учасників Маршу рівності в Києві.

Нагадаємо, 17 червня у центрі Києва відбувся Марш рівності на захист прав ЛГБТ спільноти Київпрайд 2018. До маршу, за даними організаторів, долучились 5 тисяч учасників. До забезпечення громадського порядку було залучено 5 тисяч правоохоронців.

Посадовець присвятив питанню параду низку постів у Фейсбуці. Зокрема, він обізвав учасників параду.

 

"На парад пєдєрастів витратили 20 лімонів. Ви знаєте скільки за той день померло онкохворих, бо не мали грошей? Вам смішно?", - написав Ігор Степура.

 

35799360 1905597199503131 3445605270896508928 n 1

Звідки взялась ця сума невідомо. У відкритих джерел такі витрати не фігурують, а організаторами маршу є не держава, а громадські організації.

Попри це у посту знайшлось безліч прихильників. Його поширили понад 34 тисячі користувачів.

Голова Кіровоградської облради, Олександр Чорноіваненко, прокоментував «Гречці» дії свого заступника.
На його думку, кожна людина має право на власну думку і власні вподобання.

"Але принижувати гідність інших ніхто не має права, я таке не підтримую і вважаю, що оцінку цих висловлювань мають дати люди", - зазначив голова облради.

Прокоментувала ситуацію Ольга Гріднєва, експертка з гендерних питань.
« Гомофобні дописи в соцмережах, особливо ті, де маніпулюють боротьбою ЛГБТ за свої права, протиставляючи її іншим суспільним проблемам, набагато небезпечніші, ніж здається. Саме вони “покачують” тих людей, які потім нападають на ґеїв, виправдовуючи свої дії “боротьбою” за ніби то правильні речі. Хоча жодна гомосексуальна людина тим речам не заважає.
Абсолютно неграмотно вживати по відношенню до гомосексуальних людей слово «педераст», бо означає це слово виключно людей, що відчувають статевий потяг до хлопчиків, які не досягли віку статевого дозрівання. Тобто це педофілія, яка не є легальною і точно є шкідливою по відношенню до дітей. До добровільних гомосексуальних стосунків між дорослими людьми, нормального ставлення до яких вимагають люди, які виходять на гей-прайд, це ніяк не відноситься. Більш того, в Україні орієнтовно 100-200 тисяч стійких одностатевих пар, багато з них є мамами та татами дітей і самі дуже проти будь-яких сексуальних дій по відношенню до дитини.
Також гомосексуальність жодним чином не є ворожою до гетеросексуальності. Гомосексуали “не грають на полі” гетеросексуалів і не претендують на увагу гетеросексуальних партнерів. У країнах, де одностатеві відносини легалізовані, кількість гетеросексуальних пар не зменшилась, а кількість гомосексуальних зростає хіба що в тих державах, де легалізовані одностатеві шлюби, і то за рахунок іммігрантів, які хочуть скористатися правом оформити стосунки із коханою людиною.
На інші аспекти суспільного життя гомосексуальність людини теж ніяк не впливає, бо не існує ніякого гомосексуального способу життя, який був би спільним для більшості ґеїв. Серед гомосексуальних людей є люди різних професій і рівнів освіти: від професорів до двірників, сором'язливі і відкриті, консервативні і прогресивні, люди «одного кохання протягом всього життя» і ловеласи… Гомосексуали є і серед військових, наприклад, у тому числі тих, що наразі воюють за нашу країну. Вони так само сплачують податки і мають право на життя і здоров’я», - коментує ситуацію Ольга.

Експертка зазначає, гомосексуальність – це одна з форм сексуальної орієнтації людини, коли людина пов'язує свою психоемоційну і сексуальну сферу із особами своєї статі. Кількість гомосексуальних чоловіків і жінок є стабільною у всіх суспільствах (7-10%) незалежно від того, як суспільство ставиться до цього явища. Тобто і в Україні і в, наприклад, Великобританії кількість ґеїв однакова. Інше питання, що в Україні гомосексуальні люди менш видимі і вимушені ховатися. Причини – чисельні напади і злочини по відношенню до гомосексуалів та небажання влади докладати зусиль по захисту таких людей, адже злочини на ґрунті ненависті в Україні кваліфікують досить рідко, і порушники несуть легкі покарання (якщо взагалі несуть їх).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама